Topkapı Yatak Odası Kilim Mobilya Tasarımları | Hanımların Dünyası

loading...

Topkapı Yatak Odası Kilim Mobilya Tasarımları

Topkapı Yatak Odası Kilim Mobilya Tasarımları

Topkapı Yatak Odası Kilim Mobilya Tasarımları

 

Her sene olduğu gibi güzellik sanatını ortaya döken kilim mobilya ürünleri gerçekten kalite ödün vermemektedir. Özellikle yatak odası takımlarında her ayrıntı en iyi şekilde düşünülmüştür. Huzuru en içten yansıtan evli çiftlere özel tasarlanmış 2017 yılı sezonuna özel Topkapı yatak odası takımlarını yeni nesil modelleri ile ayağınıza sunuyor. Birden fazla güzelliğe sahip olan, Topkapı yatak odası takımları favori mobilya ürünleri arasında yerini korumaktadır. Bu üründe malzemeler ferahlığı temsil etmektedir. Bu yüzden süt beyaz renk, bej renk ve beyaz karışımı renkler ana renkler olarak kullanılmıştır. İşleme detaylarında, modele parlak altın sarı rengi süsü dekore edilmiştir. Topkapı yatak odasında yapılan her işleme, desen insana ilham veren özelliğini yansıtıyor. Bu duyguları en içten alan çiftler yatak odalarında vakit geçirmekten daha çok mutluluk duymaktadır. Her zaman güzellik ve ferahlık kişinin daha güzel düşüncelerin içinde yer almasını sağlamaktadır. Kilim mobilyada fırsat ürünler ve her bütçeye uygun yatak odası takımları bulunmaktadır.

Özellikle Topkapı yatak odası modellerinde fiyat biraz size pahallı gelebilir. Genelde ünlülerin ve maddi durumu iyi olanların tercih ettiği bu takım, fiyat listesinde biraz dudak uçuklatan miktarı ele almıştır. Fakat bunu dert etmeyin benzer model ve desenlerde sizin için özel tasarlanmış harika tasarımlardan kilim mobilya da bulmanız mümkündür. Her bütçeye göre yapılan tasarımların yatak odanıza enerji ve huzur vereceği kesindir. Topkapı yatak odası modellerinden biraz bahsetmek gerekirse, işlemeler bir minyatür sanatı kadar özenle yapılmış olup, Yatak başlığı eski sultanların ve padişahların kullandığı modern havalı duruşu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yatağın başlık kısmı en az 160 cm genişliğine sahiptir.

Özellikle şifonyerde kullanılan ölçüler ve genişlikler dikkatlerden kaçmıyor. Her bir çekmecesine neredeyse dünyaları sığdırmanız mümkündür.2 kaplı sürgülü dolapta rahatlıkla dolabı yan tarafa itebileceğiniz güzelliktedir. Parmağınızın ucuyla bile sürgü otomatik yan tarafa geçmektedir. Bu kadar rahat açılımı olan ve içyapısı sizin istediğinizde daha kullanışlı olan sürgü dolaba istediğiniz kadar kıyafetlerinizi asıp dizebilirsiniz. Komodinler öylesine geniş ve görsel olarak o kadar etkileyici yapılmış ki sizin hayran kalmamanız mümkün değildir. Topkapı yatak odası ve tamamlayıcı ürünler ile süslenmiş İstanbul ilçesinin gözdesi olan sanat duvarını evinize monte edebilir. Bu harika tasarımlar ile sevdiğinizle hoş dakikalar geçirebilirsiniz. Yaşam alanınızı güzelleştirmenin en güzel yolu, evinizi sevmek ile geçer.2017 yılı için tasarlanmış bu şahane ürün ile tanışmak istiyorsanız, kilim mobilya ürünlerini keşfetmek için, size en yakın mağazaya başvurabilirsiniz .

 

Topkapı Yatak Odası Kilim Mobilya Tasarımları Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb