Tiffany Sevgililer Günü Özel Koleksiyonu | Hanımların Dünyası

loading...

Tiffany Sevgililer Günü Özel Koleksiyonu

Tiffany Sevgililer Günü Özel Koleksiyonu

Tiffany’den Sevgililer Günü’ne Özel Warner Bros & Walt Disney Koleksiyonu

Tiffany, Sevgililer Günü’nde aşkını Warner Bros ve Walt Disney’in eğlenceli karakterleri ile sevdiğine göstermek isteyenlere özel koleksiyonunu sunuyor.

Yıl boyunca farklı trend tasarımlar ile Warner Bros ve Walt Disney’i bir araya getiren Tiffany, Sevgililer Günü’nde aşkınızı rahat, şık ve eğlenceli stilinizle göstermenizi sağlıyor.

Warner Bros’un ölümsüz aşıkları Bugs Bunny ile Lola ve Superman ile Lois Lane’ni Sevgililer Günü vitrinine taşıyan Tiffany, hazırladığı tshirt tasarımları ile sevgilinize kendini özel hissettirmenizi ve modayı eğlenceli kılmayı vadediyor.

Walt Disney’in ayrılmaz çifti Mickey ve Minnie’nin aşkından ilham alınarak hazırlanan özel koleksiyonda ise tshirt ve sweatshirtlerle sevgilinizi işaret edebileceğiniz tasarımlar sunuyor.

Sezonun tüm trendlerini geniş bir yelpazede sunan Tiffany 2014 – 2015 Sonbahar / Kış koleksiyonuna, Türkiye geneline yayılmış birçok mağazası ve online alışveriş sitesinden kolayca ulaşabilir; kampanya ve duyurularını facebook/tiffanyturkiye – twitter/tiffanyturkiye – instagram/tiffanyturkiye adreslerinden takip edebilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

dilek güneş diyor ki; 10 Şubat 2015 - 13:44

tiffany sevgili sweetlerini nasıl alabilirim

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb