Tiffany Erkeği'nden Canlı ,Dinamik Rengarenk bir Yaz | Hanımların Dünyası

loading...

Tiffany Erkeği’nden Canlı ,Dinamik Rengarenk bir Yaz

Tiffany Erkeği’nden Canlı ,Dinamik Rengarenk bir Yaz

Tiffany erkeği bu sezonda yazın tüm enerjisini içinde barındıran birbirinden canlı renklerin,baskıların ve detayların hakim olduğu ve her biri kendi içinde farklı ruhları yaşatan farklı parçalarla yaza merhaba diyor..

Baharın gelişini müjdeleyen CURRENT FOLK teması ile renklerle bizi etnik bir atmosferde ağırlayan,kendinizi etnik desenlerle trend ürünlerin harmanlandığı bohem şıklığın içinde hissedeceksiniz. Aynı zamanda farklı kültürlerin bir araya gelişiyle oluşmuş bu kolesiyonda sizin için hazırladığımız rahat ve yumuşak tuşelerin keyfini çıkarmalısınız..

Haylaz bir ruha sahip SKATE BOARDER temasıise şehrin aktif enerjisini yansıtan ve günün her saatinde rahatlıkla kombinlenebilecek parçaların yer aldığı,renk ve modelleriyle tarzından ödün vermeyen genç ve spor görünmeyi seven erkeklerin tercih edeceği parçalardan oluşuyor..

Tarzında huzuru arayan marine esintilerine hakim NOSTALGIC SAILOR temamızda da,deniz tutkusunu anlatan renkler ve çıpa,dümen gibi marinedetayların buluştuğu baskı ve desenlerle zenginleşmiş yaz aylarının vazgeçilmez kombinlerininbir arada olduğumarine şıklığı yakalayabilirsiniz..

Mistik renk ve desenlerin bir arada olduğu MYSTICAL DISCOVERY teması ile desıcak yaz günlerinde modern ve çarpıcı görüneceksiniz.Bu koleksiyonumuzda birbirinden farklı baskı ve desenlerin yer aldığı,fresh renklerin mistik desenlerle buluştuğu,rahatlıkla kombinleyebileceğiniz gibi içinde kendinizi oldukça farklı ve rahat hissedebileceğiniz parçalardan oluşuyor..

Bu yılki trendlerde en iddialı model ve desenlerin bir arada kullanıldığı TROPIC temamızda tropik renk ve desenler ön planaçıkıyor.Kendinizi sıcak iklimlerde hissetmenizi sağlayacak  tropicaldesenler,safari etkisini hissettiren keten kalitelerle buluşuyor ve aynı zamanda kullanılan özel hafif  kalitelerle Tiffany erkeğini yazın bunaltıcı hallerinden arındıracak bir koleksiyondan oluşuyor..

Bizimle aynı enerji ve heyecanı beraber yaşamak için Tiffany dünyasında sizde yerinizi almalısınız..

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb