Tesettürlü Kadınlara Özel 2017 Kış Sezonu Modası | Hanımların Dünyası

loading...

Tesettürlü Kadınlara Özel 2017 Kış Sezonu Modası

Tesettürlü Kadınlara Özel 2017 Kış Sezonu Modası

Tesettürlü Kadınlara Özel 2017 Kış Sezonu Modası

Günümüzde tesettür kullanan kadınlar içinde, moda yelpazesi akıl almaz derecede gelişme gösterdi. Şıklığın, asaletin, iddianın ve hatta ihtişamın bile var olduğu tesettür modası, 2017 yılında da kendini göstermeye başladı. Bu sezon tesettürlü kadınlar, soğuk hava şartlarına tarzlarıyla kafa tutmaya hazırlanıyor. Yeni sezon için birçok farklı parçanın ve trendin gündeme geldiği Tesettür modası ile ilgili detaylara hep birlikte göz atalım; Tesettürün Asaleti ile Fular Yakaların Şıklığı Bir araya Geliyor; 2017 sonbahar modasında da sıkça gördüğümüz fular yakalar, kış modasında da tesettürlü kadınların dolabını süslemeye devam ediyor. Özellikle gömlek yakalarında göreceğimiz fular yakalar bir tık öteye gitmeyi başarıyor ve montlarda da kendini gösteriyor.

Tesettür modasını takip eden kadınlar, uzun kollu ve kalın krep kumaş gömleklerin fular yakalı olanlarını tercih ederek, çevrelerinde göz alacak bir kombinasyon oluşturabilirler.Tesettürlü Kadınlara Özel 2017 Kış Sezonu Modasında  Kapitone Kumaş Kabanlar Tesettüre Farklı Bir Hava Katacak; Kış sezonu erkek ve kadın modasında en çok kullanılacak ve moda olacak kumaş belirlendi. Kapitone kumaşlar 2017 kış sezonunda, montlar için aranan kumaş halini alıyor. Tesettürlü kadınların klasik görünümden çıkıp, biraz daha spor bir havaya bürünmesini sağlayacak olan kapitone kumaş montlar ve kabanlar, salaş modelleri tercih edildiğinde şıklığa şıklık katacak gibi görünüyor.

Tesettürlü Kadınlara Özel 2017 Kış Sezonu Modasında  Çiçek Desenler Tesettürlü Kadınların Peşini Bu Sezonda Bırakmıyor; Yaz aylarında elbiseleri süsleyen çiçek desenleri, sonbahar ayının ardından kış sezonu içinde, tesettürlü kadınların dolabında yer alacağının sinyallerini verdi. Özellikle tesettür elbise, tunik, abiye, ferace ve etek modellerinde görülmesi beklenen çiçek desenlerinin, eşarp ve şallarda da kendini göstereceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Tesettürlü Kadınlara Özel 2017 Kış Sezonu Modası Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb