Tesettürde Zayıf veya Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli | Hanımların Dünyası

loading...

Tesettürde Zayıf veya Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Tesettürde Zayıf veya Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Tesettürde Zayıf veya Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Giyim tarzımızı her zaman vücut ölçülerimize göre şekillendirmesi gerekir. Tesettürde zayıf veya kilolu kadınlar nasıl giyinmeli anlatacağımız bu yazımızda kusurlarımızı saklayabileceğimiz püf noktalardan bahsedelim. İlk önce kolaydan başlamayı düşünerek tesettürde zayıf kadınlar nasıl giyinmeli maddeler halinde sizlere aktaralım. Tesettürlü zayıf kadınlar nasıl giyinmeliler? Aslında kilolulara göre bir adım daha önde sayılıyorlar. Şimdi zayıf tesettürlü kadınlar için birkaç maddede daha şık görünmenin yollarını sizlere aktaralım.

• Eğer ki, çok zayıf vücut hatlarımız var ise daha dar kıyafetler yerine bol salaş modeller tercih edilmelidir.

• Pantolon modelleri seçerken dar yerine bol ve ya ispanyol paça pantolon modelleri tercih etmenizde fayda vardır.

• Şişmanların kaçındığı yatay çizgilerden siz tam tersi daha çok kullanınız.

• Elbise kesimlerinizi A kesim ve ya kalın kumaşlardan tercih edilmelidir.

Tesettürde kilolu kadınlar nasıl giyinmeliler? İşte en zor da kilolu olunmasıdır. Ne giymişseniz aynanın karşısına geçip yakışmaz ve ya kilolu olmanın verdiği psikoloji ile yakışmadığını düşünülebilir. Bütün bu psikoloji dersi alabileceğiniz kendinizi kıyafetlerde daha şık hissedebileceğiniz birkaç tüyoyu sizinle paylaşalım.

• Renk tercihlerinize koyu renklerden yapılmalıdır. Başta siyah rengi seçmeniz her zaman size daha ince ve daha zarif gösterir. Kusurlu bölgeniz üst ve ya alt beden ise duruma göre üst bedeni koyu ya da alt bedeni koyu renk modeller tercih ediniz. 2 parça kıyafet tercih ettiğiniz zaman aynı renk kullandığınızda daha uzun ve zayıf görünmenizi sağlamaktadır.

• Çizgileri dikine kullanmaya çalışınız. Uzun bir elbise ve ya bir bluz tercih ettiğiniz modelleri ince çizgili ve dikey çizgiler bulunduran tasarımlara yer vermelisiniz.

• Kısa tunikler yeni uzun modeller tercih etmelisiniz bunların altında giydiğiniz pantolon modelleri rahat ol salaş modeller kullanmalısınız.

• Savaş modelleri tercih ederken de aşırı büyük beden seçerek daha ve daha kilolu görünmemeye dikkat etmeniz gerekir.

• Aksesuar seçimleriniz de vücut yapınız daha dolgun olduğundan dolayı daha küçük detaylı aksesuarlar çantalar tercih edilmesi gerekiyor.

• Kalın kumaşlı ve pilili elbiselerden uzak durunuz.

• Tesettürlü zayıf veya kilolu kadınlar nasıl giyinmeli sorusunun ortak tüyosu olarak kilolular yada zayıflar fark etmez aşırı dar modellerden uzak durmalıısınız. Zaten bu tür modeller tesettüre de uygun olmaz. Kışlık Tesettür Giyim Kombinleri Nasıl Yapılmalı? Sonbaharın ortasında sizlere kışlık tesettür giyim kombinleri nasıl yapılır bu konuda bayanların kıyafet seçimlerinde yardımcı olalım. Sizler için birbirinden güzel genç enerjik kışlık tesettür giyim kombinleri yaptığınıza emin olmalısınız. Bu kış öyle koyu renkler tercih ederek içinizi karartmamalısınız. Seçtiğimiz tüm kıyafetlerin her yaşa uygun olduğunu söyleyin. Kombinlerimizi yaparken 2017 sonbahar kış tesettür giyim modasından da alıntılar yaptığımızı unutmayınız. Dediğiniz gibi bu kış koyu renkler içimizi karartan renkler kullanmayı bırakın. Seçimlerinize içinizi ısıtacak pembe tonlarda başlamalısınız. Kışlık uzun bir kazak modeli gömleğiniz ile kombinlemelisiniz.

Açıkça söylememiz gerekirse kazak altına giyilen gömlek bizim de en sevdiğimiz kombinlerdendir. Uzun kazak modellerinin altına jeans pantolonlarınızı giyebilir ve son olarak ise ayakkabı olarak postal modellerimizi rahatlıkla seçmelisiniz. Kışın cool kombinlerinden birini yapmanız mümkündür. Uzun penye tuniklerinizin altına aynı tonlarda olan pantolonlar ile kombinlenebilir altına beyaz spor ayakkabılarınızı giyilebilir. Biraz daha hareketlendirmek için kolye tercih edebilirsiniz ama çoğunlukla uzun kolyeleri tercih etmenizi öneriyoruz. Fiyatları daha uygun olan bu tunik modellerini her mağazadan kolayca satın alınabilir. 2017 sonbahar kışında triko etekleri sıkça kullanılmaktadır.

Tesettürde Zayıf ve ya Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb