Tesettür Giyim'de Uzun Hırka Kombin Önerileri | Hanımların Dünyası

loading...

Tesettür Giyim’de Uzun Hırka Kombin Önerileri

Tesettür Giyim’de Uzun Hırka Kombin Önerileri

Tesettür Giyim’de Uzun Hırka Kombin Önerileri

 

 

Tesettür giyimde klasik tarzın yanı sıra en çok tercih edilen kıyafetler kuşkusuz rahat ve konforlu kıyafetler oluyor. Hem vücudu örtmesi açısından hem de rahatlığı açısından tercih edilen uzun hırkalar tesettür giyimin vazgeçilmez parçaları. Neredeyse her markanın vitrininde rastlayabileceğiniz bu uzun hırkaları nasıl kombinleyebileceğinizi biliyor musunuz?

ŞİFON HIRKALAR HEM RAHAT HEM TARZ Hırka deyince akla her ne kadar ilk olarak örgü olanlar geliyorsa da seçenekler bununla sınırlı değil. Özellikle yaz aylarında bolca tercih edebileceğiniz şifon hırkaları isterseniz klasik, isterseniz abiye isterseniz de spor tarzda kombinleyebilirsiniz. Bu üç tarzdan hangisine uygun olarak kombin yapacağınız hırkanın desenine göre uygunluk gösterebilir. Koyu renk tonlarında ve daha ağır kumaşlardan tasarlanmış şifon hırkaları kolaylıkla abiyeleriniz de tercih edebilirsiniz. Desenli ve çok renkli şifon hırkaları kotlarla spor tarzda kombinleyebileceğiniz gibi klasik tarza da uygun hale getirebilirsiniz.

BU SENE GÖZLER DESENLİ SALAŞ HIRKALARDA Uzun salaş hırkalar bu senenin göz alıcı parçalarından olmaya aday. Desenli ve salaş tarzda tercih edeceğiniz hırkaları daha düz ve tek renk kıyafetlerle kombinlemelisiniz. Bol kesim rahat pantolonlar üzerine tercih edeceğiniz şifon gömleklerle kombinleyerek zıt bir görünüm oluşturabilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Koyu renk hırka larınıza tezat yaratması açısından açık renk tonlarında seçeceğiniz eşarplar kombininizi tamamlayacaktır.

ÖRGÜ HIRKALAR HER SEZON MODA Her sezon olduğu gibi bu sezon da tesettür giyimde önemli bir yeri olan örgü hırkaları dilediğiniz tarzda kombinleyebilirsiniz. Dilerseniz penye ya da krep elbiselerle dilerseniz de bol ve yüksek bel pantolonlarla kombinleyebileceğiniz örgü hırkalar günlük giyimde ve iş hayatınızda da kurtarıcınız olacak. Kıyafetinize uyumlu olarak seçeceğiniz eşarp ve çanta ile de kombininizi tamamlayabilirsiniz.

 

Tesettür Giyim’de Uzun Hırka Kombin Önerileri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb