Telefon Kapağı Süslemeleri | Hanımların Dünyası

loading...

Telefon Kapağı Süslemeleri

Telefon Kapağı Süslemeleri

Telefon Kapağı Süslemeleri

DIY (do it yourself) kendin yap çılgınlığını, gün içerisinde oldukça fazla kullandğımız telefonlarınızda uygulamaya ne dersiniz? Belki çevrenizde görmüş olabilirsiniz pek çok kişi özel malzemeler kullanarak harika süslemeler ortaya çıkarabiliyorlar. Bazen ise sadece resim basmak bile yeterli oluyor yada özel olarak bu kapakları tasarlamanıza olanak sağlayan internet üzerinden bulabileceğiniz sitelerde var.

Bu konuda telefon kapağı nasıl süslenir ve süslemek için alternatif yöntemleri kısaca ele alıyoruz. Eğer siz de şık, tarzınızı yansıtacak özel bir telefon kapağı tasarlamak, ortaya çıkarmak istiyorsanız, mutlaka işinize yarayacak.

1. Böcekli Telefon Kapağı Tasarımı

Bu modeller arasında özellikle uğur böcekli telefon kabı olarak aranılan bir model ön plana çıkıyor. Bu telefon kabını çok ucuza satın alabileceğiniz gibi düz renk bir telefon kabı alıp üzerine böcekleri de yapıştırabilirsiniz. Tercih size kalmış.

2.
Telefon Kapağına Dövme Yapmak

Piyasada kolay bir şekilde kullanabileceğiniz özel ve farklı telefon kapağı dövme çeşitleri bulunmaktadır. Birisini satın alarak, kolay bir şekilde telefonunuza uygulayabilirsiniz.

Pudra Renkte Telefon Kapağı Süslemesi

Pudra Renkte Telefon Kapağı Süslemesi


3.
Jel Kalemi İle Telefon Kapağı Tasarımı

Piyasada jel kalemi olarak adlandırılan bir kalem türü var ve bu kalemler ile telefon kabınız üzerinde harikalar ortaya çıkarabilirsiniz. Üstelik bu kalıcı oluyor ve bunun için sade ve mümkünse beyaz bir telefon kabı kullanmanız önerilir.

4.
Kendi Telefon Kabını Tasarlamak

Dilerseniz en basitinden kendi telefon kabınızı tasarlamnızı ve süslemnizi sağlayan özel hazır sistemlerden yararlanabilirsiniz. Burada uygun fiyatlar ile kendi tasarımınızı yapabilmeniz mümkün olduğu gibi özel yazı ve resimler de ekleyebiliyorsunuz.

5. Çiçekli Telefon Kapağı Tasarımı

Çiçekli bir telefon kapağını kendiniz yapmayı düşünüyorsanız bunun için özel boya kalemlerinden faydalanabileceğiniz gibi aynı zamanda çiçek dövmelerinden de satın alarak kolayca uygulayabilirsiniz.

Telefon Kapağı Süslemeleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb