Tekzen Ev Tekstil ve Dekorasyon Ürünleri

Author

Categories

Share

Tekzen Ev Tekstil ve Dekorasyon Ürünleri

 

tekzen-ev-tekstili-ve-dekoratif-urunler

Onda ne ararsanız var. Tekzen’de satışta olan ev tekstil ve dekorasyon ürünlerinden öne çıkanları sizin için araştırdık. Aynalarda boy aynası, varak ve çerçeveli ayna çeşitlerini görebilirsiniz. Banyoda, antrede ya da odanızda çok işinize yarayacak aynaları duvarda dekor amaçlı da kullanabilirsiniz. Salon için dekoratif amaçlı 3’lü oval ayna grubu sadece 40 TL. Banyo Tekstilinde havlulardan bornoz setlerine, paspastan halıya her şey Tekzen’de. Ekru renkli Taç marka Roselin paspaslı klozet seti her evin ihtiyacı, fiyatı 90 TL. Her tarz ve modelde Dekoratif Yastıklar evinize başka bir hava katacak. Afrikalı kadınlar konseptli tek yastık 20 TL.

Duvar Kağıtlarında doğa ve manzara, düz desen, ahşap desen, çizgi ve çiçek baskılarını bulabilirsiniz. Çocuk odası için birbirinden renkli duvar kağıtlarını bulabilirsiniz, fiyatı 35 TL. Oturma odanız için Duvar Posteri mi bakıyordunuz? Eski araba modelli dev poster 58 TL. Ferforje, bombeli, ahşap, vintage, dijital, kanvas ya da cam. Duvar Saati her eve lazım. Beyaz köstekli dekoratif duvar saati 30 TL. Eviniz için Perde ve Jaluzi mi bakıyorsunuz? Tekzen’de fon perde, stor perde, kumaş perde türleri var. Krem rengi, kumaş, Taç Adolfo örme hazır perdenin fiyatı 90 TL. Laminant Parkeler ve Parke Altı Şilteler de Tekzen’de. Birim fiyatı 33 TL. Oturma Odası Tekstilinde yer minderleri, puf minderler ve koltuk örtüleri Tekzen’de mevcut. Dekoreko tay tüyü koltuk ve çekyat örtüsü pembe renkli 28 TL. Ayrıca başka renk ve desenleri de var.

Mutfak Tekstili ürünlerinde ise masa örtüsü, mutfak eldiveni, runner, mutfak önlüğü ve sandalye minderi bulunuyor. Şık bir hediye olarak düşünülebilir. Evinizin ve bahçenizin masası için The Mia bahar desenli masa örtüsünün fiyatı 80 TL. Kilim, halıfleks, çim halı, yolluk gibi türleri olan Halılar bölümünde çocuğunuz için Disney koleksiyonundan Minnie Mouse baskılı kırmızı halıya bayılacaksınız. Fiyat 160 TL. Ev Dekorasyon Objelerinde biblo, çerçeve, kutu, mumluk, kuru çiçek, sepet ve vazolar mevcut. Yatak Odası Tekstilinde de gereken tüm ürünler sergileniyor.

Author

Share