Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları | Hanımların Dünyası

loading...

Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Prefabrik evler son yıllarda son derece tercih edilen ev yapılarından biridir. Birçok özelliği bulunan prefabrik evler sökülüp, takılan evler olarak geçmektedir. Özellikle arsası bulunan ve ev yaptırmak isteyenler için araştırılması gereken yapılar olan prefabrik evler oldukça da sağlıklıdır. En önemli özelliği depreme dayanıklı olması ve kısa zamanda size yapılıp teslim edilmesidir. İstediğiniz şekilde istenilen kat ve büyüklükte yapılan prefabrik evler zemin üzerine beton atılıp üzerine inşaa edilmektedir. Beton evlere oranla daha sağlıklı olmasının yanında diğer tüm detaylar prefabrik evler içinde uygulanmaktadır. Örneğin; ısı yalıtımı, pimapen camlar, güvenli kapılar gibi. Genellikle deprem bölgesi riski  olan bölgelerimizde bu tarz prefabrik evlerin daha yaygın şekilde tercih edilmesi gerekir.

Tek katlı prefabrik ev modelleri arasında da çok lüks modeller en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Beton evlere oranla çok uygun fiyattta olan tek katlı prefabrik evler m2 göre fiyat verilmektedir. Örneğin tek katlı 90 m2 prefabrik ev modeli 25.000 TL’den başlamaktadır. 150 m2 tek katlı prefabrik evler ise yaklaşık 35.000 TL ve 40.000 TL arasında değişmektedir.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Mustafa Kemal ASLAN diyor ki; 25 Nisan 2015 - 10:23

İç Anadolu bölgesinde Prefabrik ev yapımı üzerine faaliyet göstermekteyim. Prefabrik ev konusunda Fiyat veya Teknik Özellikler gibi konularda bilgi almak isteyenler iletişim kurabilirler. mustafakemal.aslan@gmail.com

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb