Taşlı Elbise Modelleri, Marka ve Fiyatları | Hanımların Dünyası

loading...

Taşlı Elbise Modelleri, Marka ve Fiyatları

Taşlı Elbise Modelleri, Marka ve Fiyatları

Taşlı Elbise Modelleri, Marka ve Fiyatları

 

Moddamor markasına ait 430 TL fiyatlı fıstık yeşili taşlı abiye bahar ve yaz sezonu için ideal. Kolsuz, robadan pilili, rahat ve bol kesimli uzun kuyruklu eteği bulunuyor. Yaka kısmında kalın örgülü halka üzerine işlenen lacivert ve parlak taş işlemeleri çok şık duruyor. Sırt kısmında V formda küçük bir penceresi var. Abiye butik markasına ait 219 TL fiyatlı bej rengi abiye taşlı detayı ile oldukça gösterişli bir model. Tek omuzlu elbisenin bel oyuntusu altın kuşakla vurgulanıyor. Saten kumaş pileli uzun etekli bu modelin büst kısmında komple boncuk ve pul taşlar işli. Aynı markanın 209 TL fiyatlı toz pembe rengi abiye modeli de yine tek omuzlu.

Nişan ve düğüne özel bir abiye. Mat saten ve şifon bir arada kullanılmış. Tek omuz askının üzerinde ve belin tek bir kısmında taş, boncuk ve pul süslemeler yer alıyor. Sırtında biri düz biri çapraz iki askı kullanılmış. Beli ipli korsaj kapatmalı. Lidyana’da Oz Haute Couture özel tasarım taşlı bir gece elbisesi gözümüze çarptı. 4000 TL fiyatı. İpek şifondan tasarlanan bu elbise ağır ve çok elegan bir model. Kendiliğinden parlak, kahve ile gold rengi arasındaki ince askılı elbisenin kıvamında bir göğüs dekoltesi bulunuyor. Sırtı açık. Pileli açılan eteği, beyaz kemeri ve üzeri taş işlemeli büstü var. Taş yerine pul payet seven hanımlar için yine parlak ve ışıltılı bir modele geçelim. Lidyana’da Aslı&Alev tasarımı bu modelin fiyatı 980 TL.

Degrade payet tek kol elbise mini etekli. Siyah, gümüş ve bronz tonlarda payet işlemeleri taşlı elbiseyi güzelleştirmiş. 6000 TL değerindeki Barruz tasarımı abiye de tamamı payet işlemeli ışıltılı şık bir model. Düşük omuzlu kayık yaka, göğüs ve sırt dekolteli bu elbise uzun etekli. İnce bir kemer kullanılmış. Kumaşı kendinden çizgili. Gold rengi elbise payetli. Etek ucunda çiçek motifleri mevcut. En Vie Chloe etiketli payetli gold mini elbise 150 TL. Tek omuz, göğüs dekolteli, seksi ve parlak bir abiye modeli.

Taşlı Elbise Modelleri, Marka ve Fiyatları Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb