Tarkan’ın 2014 Konserlerinde Giydiği Kıyafetler | Hanımların Dünyası

loading...

Tarkan’ın 2014 Konserlerinde Giydiği Kıyafetler

Tarkan’ın 2014 Konserlerinde Giydiği Kıyafetler

Tarkan konserleri denilince satışa başlandığı ilk günlerde tüm biletleri tükenen hatta karaborsaya düşen bir konser heyecanı düşünebilirsiniz. Türkiye’nin neredeyse tamamının hayranı olduğu Tarkan 2014 yılı Eylül konserlerini geride bıraktık. Çok büyük bir hayran kitlesi bulunan Mega Star Tarkan’ın 2014 konserlerinde giydiği kendi tarzına uygun kıyafetlerini, kombinlerini sizlerle paylaşmak istedik.

Mega Star Tarkan‘ın konserlerde ki olağanüstü dans şovlarının yanı sıra dikkat çekici tarzı, kıyafet kombinleri’de bir o kadar beğeni topluyor. Tarkan’ın zımba ve metal çivi detaylı kıyafetleri çok sevdiğini biliyorsunuzdur. 2014 konserlerinde de bu detaylara sahip kıyafet ve aksesuarlar tercih etti. Ayrıca neredeyse her akşam gömlek veya t-shirt gömlek kombinasyonu ile izleyenlerin karşısına çıkan Tarkan bu yıl siyah ağırlıklı renkleri tercih etti. Tarkan’ın 2014 konserleri kıyafet kombinlerinde ki bir diğer detayda her akşam giydiği gömleklerin mutlaka deri görünümlü veya deri detaylarının olmasıydı.

Sizde bir Tarkan hayranı iseniz Tarkan’ın kıyafet kombinlerini örnek almak, ya da izlemekten keyif alıyorsanız galerimizde Tarkan’ın 2014 konserlerinde giydiği kıyafet kombinlerini inceleyebilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb