Takı Trendi: Halka Küpeler

Author

Categories

Share

Takı Trendi: Halka Küpeler

Günümüz moda dünyasında tamamlayıcı aksesuarların büyük bir önemi vardır. Son dönemlerde aksesuarlarda sadeliğin tercih edildiği görülmektedir. Özellikle halka küpelerin oldukça revaçta olduğu günler geçiriyoruz.

Halka-küpe-kombin
Her Tarza Uygun

Bir küpe hayal edin ki, hem spor tarzınıza uyum sağlasın hem iş kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olsun hem de gece kıyafetlerinizle mükemmel bir uyum sağlasın. İşte bu tarz küpeler halka küpelerdir. Özellikle 2016 İlkbahar-Yaz döneminde halka küpelerle sık sık karşılaşacağız gibi görünüyor.

Önemli moda etkinliklerinde tamamlayıcı aksesuar olarak kullanılan halka küpeler, sokak modasından tutun da stil ikonlarına kadar geniş bir yelpaze tarafından kullanılmaya başlandı. Özellikle iç içe geçmiş iki halkanın bulunduğu modellerin mükemmel sonuç verdiği görülmektedir. Hemen her kombine ve yüz tipine uygun olan bu küpeler, acele karar vermenizi gerektiren günlerde adeta kurtarıcınız olacak.

Halka-küpe-kombini
Minimalist Olanlar Öne Çıkıyor

Halka küpe denildiğinde akıllara öncelikle son derece büyük boyutlardaki küpeler geliyor. Açıkçası itici bir görüntü ortaya çıkaran büyük ebattaki modellerden daha minimalist olan modellere geçiş yapılması estetiğin öne çıkmasını sağlıyor. Bu tarz halka küpeler, yüz hattını tamamlıyor ve sert mizaca sahip yüzlere yumuşaklık katıyor.

Halka küpelerin özellikle kırmızı halı törenlerinde birçok ünlü tarafından kullanılması dikkatlerden kaçmıyor. Klasik modellerin yanı sıra çiftli modellerin ön planda olduğu bu tarzda, klasik altın rengi ön plandadır. Bu tarz küpelerle birlikte uygun gözlük, bileklik ve kolyeleri birleştirerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Kombinlerinizin en önemli tamamlayıcıları arasında yer alan takıları seçerken doğu seçimi yapmanız son derece önemlidir. Feminen görüntüyü öne çıkarmak ve risk almak istemeyen bayanlar için halka küpe adeta biçilmiş kaftandır. Bu tarz küpeler önemli mağazaların vitrinlerini süslemektedir. Siz de modayı yakalamak ve kombininizi tamamlamak için bu küpeleri tercih edebilirsiniz.

Author

Share