Sünnet Annesi Kıyafet Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Sünnet Annesi Kıyafet Modelleri

Sünnet Annesi Kıyafet Modelleri

Sünnet Annesi Kıyafet Modelleri

sunnet-annesi-kiyafet-modelleri-1

Erkek çocuğu olan annelerin en fazla görmek ve yaşamak istedikleri özel gün sünnet törenleridir. Sünnet töreninde ise anneler çok şık ve zarif görünmek içinde en güzel sünnet annesi kıyafet modelleri,abiye modellerinden seçmek istemektedirler. Bu süreçte çok kararsız kalmak aslında normal bir davranıştır. Çünkü piyasada artık on binlerce sünnet annesi kıyafet modeli görmek mümkün olmaktadır. O kadar çok marka var bulunuyor ki her sezon değişen abiye modelleri arasında kararsız kalmamak elde değildir. Fakat her zaman önerdiğimiz gibi sünnet annesi abiye modelleri almadan öne mutlaka model araştırması yapmanızı öneriyoruz. Bunun içinde en kaliteli modeller şık tasarımlar ile zarif elbiseler araştırma yapmalısınız.

sunnet-annesi-kiyafet-modelleri

Genellikle sünnet annesi abiye modelleri taşlı olan modellerden oluşuyor. O güne özel ışıl ışıl bir abiye düşüyorsanız bu tarzlar tam size göre olacaktır. Genelde taş detaylar elbisenin üst kısmında, bel kısmında ya da tamamında olabiliyor. Renk konusu ise sizin seçiminize kalmaktadır. Eğer ki, biraz kilolu iseniz siyah, fuşya veya lacivert renkler kullanılabilir. Dekolte sevmiyorsanız askılı ya da göğsü kapalı tek omuz askılı abiye modelleri uygun olmaktadır Sünnet annesinin krem ya da beyaz renk tercih etmesinin nedenlerinden biri ise gelinlerde olduğu gibi saflık ve temizliğin ifade edilmesini sağlamaktır. Ayrıca basit bir neden olarak daha çok ön planda durmasını sağlamak için de yine sünnet annesinin beyaz ya da krem renklerini tercih ettiği söylenmektedir.

sunnet-annesi-kiyafetleri

Moda dünyasının her geçen gün daha fazla gelişen ve değişen sezonunda birbirinden farklı abiye modellerini inceleyerek sünnet annelerine özel tasarımları değerlendirilebilir. Model bakımından oldukça şık duran abiye modelleri orta yaş kadınlar ile genç bayanlar için ayrı ayrı olarak tasarlanmaktadır. Bu da her durumda ihtiyaçlarının karşılanmasında seçenekleri değerlendirmelerini sağlamaktadır. Sünnet annesi için önemli olan çocuğunun en mutlu olduğu günlerdendir. Bu günlerden biri düğün ve bir diğeri ise sünnet olduğu zamandır. Tabi ki böylesine mutluluk verici bir günde karalara bürünmesi beklenilmez.

sunnet-annesi-kiyafet-modelleri-2

Bu nedenle moda tasarımcıları sünnet annelerine özel kıyafet tasarladıklarında genellikle krem ve ya açık renkleri daha fazla kullanmayı tercih etmektedirler. Giyim sektörün sürekli değişen modellerini incelemenizde yardımcı olan siteleri inceleyerek birbirinden farklı krem ve açık sünnet annesi elbise modellerini inceleme imkanına erişebilirsiniz. İncelemeniz sonrasında sizin de göreceğiniz gibi gerçekten de bu renklerin bir anne üzerinde daha şık durmaktadır. Tesettürlü bayanlar tesettüre uygun açık bayanlar sevdiği modele uygun tarzını belli etmelidir.

sunnet-annesi-kiyafetleri

Bu sezonun sünnet annesi kıyafet modelleri dantellerle işlenmiş taş boydan sade dantelli abiye krep ya da uçuşan kumaşlardan kuyruklu elbise etek yani kısacası dökümlü kumaşlar üzerine işleme yapılmış taş aksesuar gerektiğinde payetler ile zenginleştirilmelidir. En göz alıcı detayı ise tek renk krem veya beyaz illa renkli giyinmeyi düşünen düğün anneleri için ise; açık renk pastel tonlarında tek renk olması kaydı ile birbirinden şık modeller bulunmaktadır. Kıyafetiniz hakkında konuşulan giydiğinizde beğenileri alan abiyede şık detayları görmek isteyen lafın kısası ise en özel sünnet annesi ben olmalıyım diye düşünüyorsanız vücut hatlarınıza uygun biçimdeki abiyeleri tercih etmelisiniz.

sunnet-annesi-kiyafet-modelleri-3

Sünnet Annesi Kıyafet Modelleri Resimleri

sunnet-annesi-kiyafetleri-1sunnet-annesi-kiyafet-modelleri-tesettursunnet-annesi-kiyafetleri-2sunnet-annesi-kiyafet-modelleri-tesettursunnet-annesi-kiyafetleri-3sunnet-annesi-kiyafet-modelleri-tesettur-1sunnet-annesi-kiyafet-modelleri-tesettur-2sunnet-annesi-kiyafet-modelleri-tesettur-3

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Ayşe diyor ki; 3 Nisan 2017 - 13:01

Fiatını ögrenebilirmiyiml

CEVAPLA
Ayşe diyor ki; 3 Nisan 2017 - 13:00

Beyaz elbisenizi almak istiyorum

CEVAPLA
İsminiz diyor ki; 23 Ocak 2017 - 22:18

fiyatlari nedir

CEVAPLA
1

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb