Sultan Palace Restaurant Almanya Hannover

Author

Categories

Share

Hannover kentinde restoranlar konusunda sizlere bilgi vermeye devam ediyoruz. Türk restoranları konusunda Hannover’da vatandaşlar tarafından beğenilen güzel bir mekan Sultan Palace restoranıdır. Almanya’nın ilk Osmanlı konseptini uygulayan bu restoran 2001 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Adındanda anlaşıldığı gibi restoranın amacı sizleri Sultanlar gibi ağırlamaktır.

Osmanlı ve Türk mutfağı ağırlıklı olmak üzere çeşitli lezzetleri Sultan Palace restoranında tatmanız mümkün olacaktır. Uygun fiyat politikası ile birlikte aileniz ile birlikte rahatlıkla bu mekanı ziyaret edebilirsiniz. Osmanlı konseptini merak eden ve yaşamak isteyenler bu fırsatı kaçırmamalı.

Sultan Palace restoranı Salı ve Pazar günleri arasında hizmet vermektedir. Restoran her gün 17:00 ve 23:00 arasında hizmet vermektedir. Hannover merkezine yakın olması bu mekanı cazip kılan başka unsurlardan bir tanesidir. Restoran için rezervasyon yaptırmak istiyorsanız resmi web sayfası üzerinden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. Sultan Palace hakkında genel bilgiler ise sayfamızda.

Tel: + 49 511 – 23 57 07 0

Fax: + 49 511 – 23 57 07 1

E-Mail: info@sultanpalace.de

Author

Share