Stor Perde Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Stor Perde Modelleri

Stor Perde Modelleri

Bildiğimiz perdelerin bazı özel işlemlerden geçirilerek sıkıştırılmış bir haline stor perde denilmektedir. Sıkıştırılan bu perdeler makara sistemleri ile dikey eksende yukarıya doğru ya da aşağıya doğru hareket ettirilerek açılır kapanırlar. Stor perde çeşitlerini incelediğimizde en çok kumaş stor perdelerin üretildiğini ve satıldığını görmekteyiz. Kumaş stor perdeler yapısı itibariyle desenli kumaş, çiçekli kumaş, kareli, çizgili, puantiyeli kumaş gibi değişik seçeneklere sahiptir. Bunun yanında iyi bir alternatif olarak ahşap stor perdeler de seçilebilmektedir.

Stor perdeler başta oturma odaları olmak üzere, yatak odası ve salonlarda normal perdenin veya katlamalı perdelerin arkasına güneşlik olarak tercih ediliyorlar. Önü açık olan, başka tül perde kullanılmasına gerek olmayan yerlerde tek perde olarak da tercih edilebiliyor.

Stor perde modelleri galerimizde beğeneceğinizi umduğumuz stor perde çeşitlerinden örnekler verdik. Stor perde almayı düşünenlerin iyice incelemesi faydalı olacaktır.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb