Söz Kıyafetleri | Hanımların Dünyası

loading...

Söz Kıyafetleri

Söz Kıyafetleri

Söz günü genç çiftlerin evliliğe giden yolda attıkları ilk ciddi adımlardan biridir. Tıpkı nişan ve düğün merasimlerindeki gibi özel hazırlanmış kıyafetler giymenize gerek olmasa da yine de alışveriş yaptığınız mağazalardan bir söz kıyafeti seçmeniz yerine olacaktır.

Söz kıyafetiniz de gelinlik ve nişan kıyafeti gibi önemli bir kıyafettir. Bu sezonun söz kıyafetleri incelendiğinde sarı, yeşil, mavi, mor, siyah, kırmızı ve pudra renkleri ve tonlarının trend söz kıyafetlerinde kullanıldığını görmekteyiz. Söz kıyafeti seçerken sade ama şık olmasına da dikkat etmek gerekmektedir.

Söz elbiseleri çizgili veya desenli olarak tercih edilebilir. Kısa söz elbiseleri daha çok siyah renkte olan şık modeller arasındadır. Kibar gözüken bir siyah söz elbisesini siyah topuklu ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.

Söz kıyafetinizi seçerken, zevklerinizi, saç kesiminizi ve boyunuzu da göz önünde bulundurmalısınız. Fikir edinmeniz için hazırladığımız trend söz kıyafetleri galerisini de mutlaka incelemelisiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb