Sosyete Camiasını Karıştıran Siyahi Bebek Dedikodusu | Hanımların Dünyası

loading...

Sosyete Camiasını Karıştıran Siyahi Bebek Dedikodusu

Sosyete Camiasını Karıştıran Siyahi Bebek Dedikodusu

Son günlerde sosyete camiasında dillerden düşmeyen bir dedikodu dolaşıyor. Dedikodunun kahramanları henüz belli değil ama okuyunca sizinde acaba kim diye merak edeceğinizden eminiz. Dedikodu geçen yıl Çırağan Sarayında evlenen çok zengin ailelerin çocukları ile ilgili hatta bu dedikoduyu duyan her kes geçen yıl Çırağan sarayında evlenenler listesini araştırmaya başlıyor.

Gelelim hikayeye…

İstanbul’un ünlü sosyete ailelerinin iki çocukları evlenme kararı alıyor. Kızın ailesi de erkeğin aileside oldukça tanınmış zengin birer aile. Düğün organizasyonu limitsiz olarak en iyi şekilde hazırlanıyor tabi ki bu organizasyona özel bekarlığa veda partileri de dahil.

Düğünden bir gün önce kızlar ayrı erkekler ayrı bekarlığa veda partisi düzenliyor. Kızlar teknede limitsiz içki, hap ve limitsiz eğlenceli bir parti organize ediyor. O gece teknede olan gelin dahil tüm kız arkadaşları doyasıya kadar alkol alıyor, hap alıyor eğlenceyi tavan yaptırıyorlar. Teknede ki bekarlığa veda partisi adeta bir karnaval havasında geçiyor dansçılar showlar her şey… Parti gecesi tüm herkes bir kenarda sızıp kalıyor. Ertesi gün uyanıyorlar kendilerine geliyorlar sadece gece çok eğlendiklerinden eminler hap ve alkolün etkisi ile başka da hiçbir şey hatırlamıyorlar. 1 Gün sonra Çırağan Sarayı’nda tüm sosyete cemiyetinin davetli olduğu görkemli bir düğün gerçekleşiyor. Düğünden sonra yeni evli çift balayına çıkıyorlar. Çift iki hafta balayı yapıyorlar daha sonra İstanbul’a geri dönüyorlar. İstanbul’a döndükten 2 hafta sonra da kızın hamile olduğu ortaya çıkıyor. Aileler sevinçten uçuyor tabi ki. Hamilelik devam ediyor kızın karnı büyüyor ve bebeğinde cinsiyeti belli oluyor, Erkek. Bebeğin erkek olduğunu duyan köklü aileler bir kat daha sevinçten uçuyorlar veliaht geliyor. Doğuma 1 ay kala Amerika’da lüks bir hastane ayarlanıyor doğum Amerika’da gerçekleşecek moda ya… Genç çift Amerika’ya gidiyor doğuma kadar orada yaşıyorlar ve doğum günü geliyor. Her iki ailede veliaht bebeğin gelmesini bekliyor heyecanla… Doğum gerçekleşiyor ve herkes şokta doğan bebek siyahi… Beyaz anne ve beyaz babadan tam anlamıyla siyahi bebek doğması imkansız. Önce karışıklık olduğunu düşünüyorlar ve DNA testi yapıyorlar. DNA Testi sonucunda bebeğin anneden olduğu ama babadan olmadığı ortaya çıkıyor.

Genç adam bunu duyunca hemen Amerika’yı ve eşini terk edip İstanbul’a dönüyor. Genç anne nasıl olduğunu anlamaya çalışırken karnaval havasında geçen bekarlığa veda partisinde ki dansçıların siyahi olduğunu hatırlıyor ama hepsi bu kadar. Kimden nasıl ve ne şekilde hamile kaldığını kesinlikle hatırlamıyor. Şimdi bu olay üzerine sosyetik aile kızlarına Amerika’da bir yaşam kurabilmek için hazırlık yapma çabası içinde oldukları konuşuluyor.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Cihan diyor ki; 31 Mayıs 2013 - 09:27

Bebeğin annesi belli, babası belli değil şu aşamada ama onu da bulurlar. Google sağolsun sadece haber sitelerinin geçmiş magazin sayfalarını 10 dakka arayınca hangi aile olduğu ortaya çıkıyor.
Alkolün bir zararı daha işte..
Ben şunu merak ediyorum bebe beyaz olsaydı, araştırmayacaklarmıydı, çocuk siyah olunca milyarlık servetten oldu.

CEVAPLA
laxlilirobin diyor ki; 29 Mayıs 2013 - 12:04

Sezen: senin isim de bir iyiymiş yaw :D
konumuz bu değil tabi. hayır sormak istediğim şu: bu insanlar madem bu kadar zengin, hiç mi ultrason yaptırmamışlar? Ultrasonda çıkardı çocuğun ten rengi???????

CEVAPLA
yasin diyor ki; 18 Mayıs 2013 - 17:30

bi gariban olsa adamın hayatı biterdi sosyete olunca adı bile çıkmıyor ilginç

CEVAPLA
Sezen Amy diyor ki; 17 Mayıs 2013 - 20:54

Ben Canada’dan yazıyorum annem Türk. Bunlar çok korkunç haber. İnsanlar bağlı olmalı sevenlerine. Yanlış olur.

CEVAPLA
1

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb