Sonbaharın Vazgeçilmezi Yün Hırkalar

Author

Categories

Share

Sonbaharın serin havalarında yün hırkalar bu yıl da oldukça moda oluyor. İçimizi ısıtacak olan yün hırkalar bu sezon yeşil, mavi ve kahve tonlarıyla karşımıza çıkıyor. Jean pantolon, şort, elbise ve eteklerle uyum sağlayan hırkaları kombinlemek de kolay oluyor.

Sonbahar Sokak Modası; Salaş Yün Hırkalar

Bu yıl sonbahar aylarında sokaklarda en çok kullanacağımız parça salaş yün hırkalar oluyor. Spor şıklığın tamamlayıcısı olan salaş kıyafetlerin başında hırkalar geliyor. Spor ayakkabılar ile uyum sağlayan salaş hırkalar sonbahar sokak modasını oluşturuyor.

Yün Hırkalar Nasıl Kombinlenmeli?

Sonbaharda en kolay kombinleyeceğimiz ve yanımızdan ayırmayacağımız salaş yün hırkalar ile hemen her kıyafet ve ayakkabıyı kullanmak mümkün. Sokaklarda, iş yerlerinde, akşam yemeklerinde giyeceğimiz kıyafetlerin üzerine renk ve desen olarak uyum sağlayan bir yün hırka seçmemiz yeterli olacaktır. Örneğin klasik kıyafetler ile düz siyah yün hırkaları giyebiliriz. Jean pantolon, düz renk tişört ve spor ayakkabı ile oluşturulan sokak kombinlerini de bol ve salaş renkli yün hırkalar ile tamamlayabiliriz. Böylelikle sonbaharın serin gün ve gecelerinde kurtarıcımız olan yün hırkaları rahatça kullanabiliriz.

Yün Hırka Kombinleri;

Author

Share