Sonbaharın Vazgeçilmezi; Kot Ceket Kombinleri | Hanımların Dünyası

loading...

Sonbaharın Vazgeçilmezi; Kot Ceket Kombinleri

Sonbaharın Vazgeçilmezi; Kot Ceket Kombinleri

Sonbaharda en çok kullandığımız parçalardan biri cekettir ve kot cekette en güzel ve kullanışlı modellerden biridir. Serin havaların kurtarıcısı olan kot ceket, spor kombinlerin vazgeçilmez parçasıdır. Pantolon, etek, şort, elbise ve etekler ile kullanılabilen kot ceketler, her kombinde ve her giysi ile uyum sağlıyor.

Kot Ceket ile Pantolon Kombinleri

Jean pantolonlar, her zaman kullandığımız ve çok sevdiğimiz kıyafetlerimizden biri. Hem spor hem de klasik tarzda kullanabildiğimiz jean pantolonlar sonbaharda kot ceketler ile kullanılıyor. Kot ceketler ile spor ayakkabı, babet, topuklu ayakkabı ve sandaletler ile kombinleniyor. Eylül ve ekim aylarının değişken havası dolayısıyla yanımızda kot ceket bulundurmamız oldukça işimize yarayacaktır.

Kot Ceket ile Etek, Elbise Kombinleri

Penye elbise ve eteklerin spor olması, kot ceket ile rahatça kullanılmasını sağlıyor. Askılı, kısa kollu veya yarım kollu elbiseler sonbahara uyum sağlarken bunları kot ceketler tamamlıyor. Serin ve yağmurlu havada elbisenin üzerine giyilecek olan ceket, kurtarıcı parça olacaktır. Kot ceketlerin mavi tonlarında olması beyaz, siyah, lacivert, krem, kırmızı ve pembe gibi renkler ile rahatça kombinlenmesini sağlıyor.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb