Sonbahar’da Tulum Modası, Tasarımları ve Kombinleri | Hanımların Dünyası

loading...

Sonbahar’da Tulum Modası, Tasarımları ve Kombinleri

Sonbahar’da Tulum Modası, Tasarımları ve Kombinleri

Son zamanlarda gardrop’tan eksik etmediğimiz tulumlar 2014 sonbaharında da kendini gösteriyor. Her mevsim trend ve bir o kadar da pratik bir giysi olan tulumları günlük hayatımızda, özel gecelerde ve iş yerinde tercih edebiliriz.

Tulumlar gireceğiniz ortam veya zevkinize göre spor, klasik, bol veya dar olabilir.

İş yerinde tercih edeceğiniz bele oturan, kalça ve bacak kısmı bol, düz kesim tulumlar sizi zarif ve ince gösterecektir. Saks mavisi, siyah, beyaz gibi düz renklerden oluşan klasik tulumları kısa, oturtmalı bir ceket, stiletto ayakkabı ve gold rengi takılarla kombin yapabilirsiniz.

Tamamen dar bir tulum giyecekseniz mutlaka kemer kullanmalı ve tulum ile aynı renk, oldukça yüksek bir ayakkabı ile giymelisiniz.

Günlük hayatta kullanacağınız tulumları üst ve alt kısmı bol ya da dar paça olarak tercih edebilirsiniz. Spor bir çanta ve uygun ayakkabı ile yapacağınız kombin oldukça rahat ve pratik bir seçim olacaktır.


Uzun Tulum Modelleri - İş Kadını Tulumlar - Sonbahar Modası - Long Jumpsuit

 

Yaz tam olarak bitmedi

Mini giyilebilir diyorsanız mevsimlik, kısa bir bot ve trençkot ile şortlu tulumunuzu giyebilirsiniz. Rahat ve cool bir görünüm için cepli tulumlar oldukça uygundur. Oluşturduğunuz kombinde sıkça rastladığımız hakî, kırmızı ve bordo tonlarına yer verebilir; kamuflaj gibi desenler kullanabilirsiniz

Mini, Kısa Tulum Modelleri -Sokak Modası Tulumlar - Sonbahar Modası - Mini Jumpsuit

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb