Sonbaharda İş Kadını / Çalışan Bayan Şıklığı Nasıl Olmalı? | Hanımların Dünyası

loading...

Sonbaharda İş Kadını / Çalışan Bayan Şıklığı Nasıl Olmalı?

Sonbaharda İş Kadını / Çalışan Bayan Şıklığı Nasıl Olmalı?

Günümüzde iş kadını şıklığı her sektör ve iş yerinde oldukça önemlidir. Bu yüzdendir ki çalışan kadınların en büyük isteği her iş günü farklı ve şık olmaktır. İş kadınları mevsimlere göre değişen modaya uymak ve trendleri takip etmek ister bizde çalışan kadınlara özel ‘sonbaharda iş kadını şıklığı nasıl olmalı’ başlığı altında bilgi ve fotoğraflar ile yardımcı olmak istedik.

Öncelikle bir iş kadını hangi sektör ve iş yerinde çalışıyor olursa olsun mutlaka gardırobunda farklı tarz ve renkte ceketlere yer vermelidir. Havaların serinlemeye başladığı bu günlerde ceketler oldukça işinize yarayacaktır.

İş kadınları genellikle kumaş pantolon tercih etse de kalem eteklerin vazgeçilmez olduğu bir gerçektir. Giyeceğiniz pantolon veya kalem eteklerin üzerine sonbaharın trendi olan naturel renklerden oluşan şifon gömlek, bluz ve ceketler sizi şık ve kusursuz bir görünüme kavuşturacaktır.

Üzerinize giyeceğiniz gömlek, bluz vs ürünlerde düz renkler kadar çiçek veya geometrik şekillerden oluşan desenleri de tercih edebilirsiniz.  Siyah, beyaz ve trend renklerden ( haki, saks mavisi, vizon, bordo tonları vs) oluşturduğunuz kombinlerinizi stiletto ayakkabı ile tamamlayabilir ve sonbaharda iş kadını şıklığını kusursuz biçimde elde edebilirsiniz.

2015 İş Kadını Kıyafetleri, İş Kadını Şıklığı, 2015 ve 2016 Çalışan Kadın Kıyafetleri - Sonbahar

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb