Sonbaharda Giysiler ve Aksesuarlar

Author

Categories

Share

Sonbaharda Giysiler ve Aksesuarlar

Moda trendlerinin nasıl değiştiğini bilirsiniz. Eğer trend olan giysinin sezonunun gelmesini beklerseniz, çoktan moda yarışında geriye düşmüşsünüzdür demektir. Bu nedenle neyin moda olmaya başladığını ve neyin moda olmaktan çıktığını bilmekten ziyade giysiler daha moda olmadan sipariş vermek büyük önem taşır. Bu sayede hem moda olacak giysileri ucuza alırsınız hem de yarışta bir adım önde olursunuz.

Eğer önümüzdeki aylarda raflarda neler olacak diye merak ediyorsanız, daha fazla beklemenize gerek kalmadı. Sizler için bu giysilerden ve aksesuarlardan bazılarını listeledik.

Neon Süveter

Neon normalde hava daha sıcak olduğunda veya güneş parlarken tercih edilecek bir giysi gibi görünse de, içinde bulunduğumuz ayların en büyük modasının bu neon renk süveterler olduğunu söyleyebiliriz.

Sonbahar-aksesuar-modeli
Parlak Deri

Eğer yeni bir deri ceket arayışındaysanız, siyah ve kahverengi olanları bir kenara bırakın. Bunun yerine çok daha parlak bir renk tercihinde bulunun. Bu soğuk ayların soğuk renklerine karşı da bir başkaldırış niteliğinde.

Soft Renkler

Gri oldukça popüler bir sonbahar rengidir. Gri renkte giysileri ve aksesuarları sadece beyaz veya kahverengi giysilerle tercih etmektense, nane yeşili gibi renkleri de araya ekleyebilirsiniz. Bu sayede daha renkli bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Yün Ceket

Yeni bir ceket arayışındasınız, bu yılın moda ceketlerinin yün ceketler olduğunu söyleyebiliriz. Eğer Dünya’nın çok fazla kar yağan bir bölgesindeyseniz bu durumda böylesi bir yün ceket sizi kardan ve soğuktan da diğer ceketlere oranla daha fazla koruyacaktır.

Trend-kombinleme-modeli-güzel
Bolca Kahverengi

Kahverenginin diğer bir sonbahar rengi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu yıl ne kadar daha fazlasına sahip olursanız – bir o kadar daha farklı tonlarda kahverengi giyme şansınız olacaktır.

Tamamen Siyah Giyim Tarzı

Eğer en popüler moda dergilerinde tümüyle siyah giyimin oldukça popüler olduğunu okuduysanız muhtemelen giydiğiniz siyah giysilerin tonlarının da benzer olması gerektiğini görmüşsünüzdür.

Gri Takım Elbise

Eğer iş için bir takım elbise arıyorsanız, siyah takım elbiseler oldukça iyidir. Fakat çok yaygın ve tahmin edilebilir olduğunu da eklemek lazım. Fakat gri bir takım elbisenin sizi diğerlerinden ayıracağını garanti ederiz.

Sonbaharda Giysiler ve Aksesuarlar Resimleri

Author

Share