Sonbahar ve Kış Düğünleri İçin Davetiye Modelleri

Author

Categories

Share

Sonbahar düğünlerinde mevsime uygun düğün konsepti düşünen çiftlerin her detay dikkat etmesi gerekir. Düğün organizasyonlarından tutunda, düğün için gerekli tüm ihtiyaçları sonbahar düğününe uygun olarak hazırlamak isteyenler için sonbahar düğünlerine özel davetiye modelleri hazırladık. Her detaya ayrı önem verenler içinde sonbahar düğünü davetiye modellerini çok beğeneceksiniz.

Modern Sonbahar Düğünü Davetiye Modelleri

Davetiyenizde daha çok modern bir görüntü istiyor ve çiçekten, komik resimlerden hoşlanmıyorsanız sizler için modern davetiye modellerini öneririz. Sade ama keskin, modern ve dikkat çekici olan bu davetiye modelleri şöyledir:

Lüks Sonbahar Düğün Davetiye Modelleri 

Lüks düğün davetiyeleri biraz pahalı olsa da çok dikkat çekici davetiye modellerindendir. Eğer siz de düğün için hiçbir masraftan kaçınmadıysanız lüks bir düğün olacağı konusunda ip ucuz olacak bu lüks davetiye modellerinden tercih edebilirsiniz.

Esprili Farklı Sonbahar Düğün Davetiye Modelleri 

Düğün davetiyeniz esprili olmasını istiyorsanız bu konuda da çok değişik ve davetlilerin hoşuna gidecek sonbahar düğün davetiyesi modelleri vardır. Genellikle resimlerin ağırlıklı olduğu bu davetiye modelleri ise şu şekilde basılmaktadır:

Author

Share