Sonbahar Moda Renkleri Sarılar, Yeşiller, Kahveler | Hanımların Dünyası

loading...

Sonbahar Moda Renkleri Sarılar, Yeşiller, Kahveler

Sonbahar Moda Renkleri Sarılar, Yeşiller, Kahveler

Her mevsim’de ayrı bir güzellik ve her mevsimin kendine özel renkleri vardır. Eylül ayına girdiğimiz şu günlerde sonbaharın moda olan renkleri hakkında bilgiler paylaşmak istedik. Sonbaharın en güçlü renkleri olarak kahve tonları, krem renkler ve sarılar gözümüze çarpıyor. Önümüzde ki günlerde moda dünyasında bu renkleri sıkça göreceğiz. Yeni koleksiyonlarda ve vitrinlerde göreceğiniz bu ana renk tonlarının yanı sıra birbirinden iç açıcı sonbahar renklerini’de sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Sülfür ve Asit Sarısı ile farklı bir görünüm

Sonbaharda ağaçların sararmış yapraklarının rengini kıyafetlerimize de taşıyoruz. Moda dünyasında vazgeçilmez olan sarı renk tonlarını bu sonbahar gözünüze daha çok çekici gelecek ve mutlaka gardrobunuzda sarı renklere yer vereceksiniz. Sonbahar ve kış güneşini üzerinize çekmek, ışıltı ile parlamak istiyorsanız sarı renk kombinleri mutlaka denemelisiniz.

Yaprak yeşili ile çekici görünüm

Henüz sararmamış yeşil yaprakların muhteşem çekicilikte ki renklerini üzerinize taşıyabilirsiniz. Sonbahar gelişi ile yazın bitme üzüntüsünü üzerinizde kullanacağınız yeşil renk kombinler ile bir nebze olsun hafifletebilirsiniz.

2014 Sonbahar Moda Renkleri - Yeşil Renkler ile Kombinler - Green Fashion

Deve tüyü ve kahverengi Asilliği

Yazın bol bol bronzlaştık ve birbirinden cıvıl cıvıl renkleri kıyafet kombinlerimizde kullandık. Şimdi sonbaharın gelişi ile kışa hazırlanmak için deve tüyü diğer bir isimleri ile vizon, bej renkleri ile birlikte kahverenginin asilliğini kombinleriniz’de kullanabilirsiniz. Ten renginize de çok yakışacak olan bu renk tonları ile birbirinden ışıltılı, sade görünen ama bir o kadar çekici kombinleri oluşturabilirsiniz. Kahverengi ve deve tüyü renk tonlarına farklılık katmak için gri tonları karıştırabilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb