Sokak Modasında Takı Trendi ve Modelleri

Author

Categories

Share

Takılarda Trend Parçalar

Yaz aylarında caddelerin ve sokakların kalabalık olması sokak modasını önemli kılıyor. Renkler, kıyafetler ve trend parçaları yaz aylarında sokaklarda sıkça görüyoruz. 2015 yazının trend parçalarına baktığımızda takılar dikkatimizi çekiyor. Takısız kombin oluşturmak mümkün olmuyor. Her kasın mutlaka her gün birbirinden farklı saat, kolye, bileklik, yüzük ve küpeler kullanıyor.

Sokak Modasında Karşımıza Çıkan Takılar;

Kolye
Sokak modasını oluşturan rahat, salaş ve renkli kombinlerde en çok yer edinen kolye modelleri uzun ve metal kolyeler oluyor. Uzun kolyeler salaş ve bol düz renk tişörtler ile uyum sağlıyor.

Bileklik
Bileklikler, rahat ve günlük kombinlerde çeşitli renk ve desenlerden oluşuyor. Metal ve zincir kullanılarak tasarlanan bileklikler neredeyse tüm kıyafetler ile uyum sağlıyor.

Yüzük
2015 yılının trend parçalarından biri olan eklem yüzükleri, sokak modasının da en çok tercih edilen ve kullanılan takılarından oluyor. Eklem yüzüğü kullanılmadan oluşturulan kombinleri neredeyse görmek mümkün değil.

Küpe
Sokak modasında küpe tecihleri genel olarak küçük ve renkli küpeler oluyor. Özgür bırakılan veya dağınık biçimde örülmüş saçlar ile küçük ve spor tarzda küpeler kullanılıyor.

Author

Share