Soda İle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır | Hanımların Dünyası

loading...

Soda İle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Soda İle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Soda İle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Cildinizin hayat kazanmasını sağlamak istiyorsanız önce cildinizi çok iyi tanımasını bilmeniz gerekir. Maden sularının cilt üzerinde olumlu etkilerinin fazlası ile bulunduğundan haberiniz var mıydı? Basit bir soda oldukça ucuz öyle değil mi fakat burada var olan zenginliğin kimsecikler farkında değil. Hem içinize şifa veren hem de dış güzelliğinize hayat kazandıran bir mucizevi kürdür diyebiliriz. Önemli olan bunu cilt üzerinize uyguladığınız zaman var olan faydalarını anlayabilmeniz ve cildin ne kadar muhteşem bir özelliğe sahip olduğunu bilmenizdir. Soda ile yüzünüz bir bebek kadar pürüzsüz olabilir. Bunun için size vereceğimiz talimatlara harfiyen uymanız sizin daha güzel ve temiz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Peki, soda ile cilt bakımı nasıl yapılır merak ediyor musunuz o halde hemen sizlere bu konu hakkında detaylı ve doğru bilgilerden bahsedelim. Sizlerde cildinize bu kür ile yenilik kazandırabilirsiniz. Soda antioksidan görevini üstlendiğinden cilt üzerinde gelişen çeşitli bakterileri ve alerjileri düzeltir.

Cilt problemlerine oldukça iyi gelen ve cildi derinlemesine temizleyen etkin maddelere sahiptir. İçerisinde yoğun miktarda çinko, magnezyum kalsiyum ve E vitamini bulunmaktadır. Zaten bu saydığımız değerli elementler cildin yeniden canlanması ve yenilenmesi için oldukça önemlidir. Her gün düzenli olarak yüzünüze sürmeniz gerekir. Bunu yapmanız için sizin bir süre normal su ile yüzünüzü yıkamanızı tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine bir pamuk yardımı ile bir miktar sodayı cildin her tarafına değecek şekilde bastırarak silin. Pamuk yumuşak soda ise yakıcı olmadığından cilde katiyen zarar vermeyecektir. Bu nedenle bu işlemi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Her gün yapılan bu uygulama günde 3 kere sabah öğlen ve akşam olarak yapılmalıdır. Yapılan kür 14 gün içinde size kesin sonucu verecek cildin hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olacaktır. Özellikle sivilceli ve kuru ciltlere sahip olanlar bu konuda oldukça şanlıdırlar. Çünkü soda sivilceler ve bakterilerle savaşarak tertemiz bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

İsterseniz Soda İle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır ve bir de sodanın cilde faydalarından bahsedelim bakalım bunlar tam olarak neler? Sodanın Cilde İnanılmaz Faydaları

• Cildi derinlemesine temizleyerek nefes almasını sağlar. Ve cilt çeşitli bakteriler ve siyah noktalara maruz kaldığından rahat nefes almıyor ve bu nedenle gözenekler kapanarak ciltte istenmeyen problemler meydana geliyor. Soda cildin bu problemlerini engelleyerek daha temiz bir cilt kazanmanıza yardımcı oluyor.

• Sivilcelerin yakın bir zamanda kurumasını sağlıyor.

• Siyah noktaların tamamen kaybolmasına yarımcı olarak cildin daha temiz görünmesine katıda bulunuyor.

• Yüzün yağ ve nem oranını dengeleyerek cildin daha genç görünmesine katkıda bulunuyor.

• İçeriğinde bulunan zengin elementler, mineraller ve vitaminler sayesinde cildi besliyor uzun yıllar taze bir cilde sahip olmanıza aracı oluyor.

• Her tülü alerji, döküntü, cilt lekelerine hatta çillere bile iyi geldiği söylenmektedir.

Cildinizi soda suyu ile besleyin bunu 14 gün boyunca günde 3 defa 10 dakika süre ile yapmanız ve sürekli ihmal etmemeniz size kesin sonucu sağlayacaktır. Sodanın cilde inanılmaz faydaları bulunmaktadır. Bu faydalardan sizde yararlanabilir güzel bir yüze kısa bir sürede sahip olabilirsiniz. Cilt güzelliği ve bakımı insan yaşantısında son derece önemlidir. Sizlerde cildinizi besleyen kürleri yapabilir uzun yıllar genç ve dinamik görünebilirsiniz.

Soda İle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb