Siyah Tezgah Örnekleri ile Modern Mutfaklar | Hanımların Dünyası

loading...

Siyah Tezgah Örnekleri ile Modern Mutfaklar

Siyah Tezgah Örnekleri ile Modern Mutfaklar

Mutfak tezgahı yaptırırken öncelikle rengi ve hangi malzemelerden yapılması gerektiği konusunda karar vermek gerekir. Genellikle mutfak tezgahı olarak granit ve mermer malzemesi kullanılır. Mermer tezgahlar, granit tezgahlara oranla biraz pahalı olmasından dolayı granit mutfak tezgahları daha çok tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra renk olarak da alışılmışın dışında farklı tarzda ve modern mutfak dekorasyonu istiyorsanız siyah tezgah örneklerine sizlerin bakmasını öneriyoruz. Siyah mutfak tezgahları adeta farklı ve modern bir görüntü verecek, hem de şık duruşu ile mutfağınızda değişik bir dekorasyona imza atacaktır.

Siyah Tezgah Beyaz Mutfak Dolabı Dekorasyonu

Siyah tezgah yaptırmaya karar verdikten sonra tabi ki diğer detaylara geçmek gerekir. Siyah tezgahla en uyumlu mutfak dolabı olarka sizlere beyaz dolapları öneririz. Malum siyah koyu renk olmasından dolayı onu en iyi açacak hem de uyum sağlayacak renk beyazdır. Bundan dolayı siyah tezgahınıza beyaz mutfak dolabı yaptırabilirsiniz.

Siyah Tezgah ile uyumlu Renkli Mutfak Dolapları

Siyah renkli tezgahlarla sadece beyaz dolaplar değil farklı renk düşünenler içinde siyah renkli tezgahla uyumlu olacak renkler vardır. Bunlar krem, kahverengi, bordo, kırmızı renkler olabilir.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb