Siyah Saç Nasıl Açılır

Author

Categories

Share

Siyah Saç Nasıl Açılır

Siyah saçı açmak tahmin ettiğinizden de zor ve ayrıca oldukça da zahmetli bir iş olduğunu söylemek isterim. Siyah saç nasıl açılır, çok zor açıldığını da biliniz. Sizlerde bir takım siyah saçların rengini nasıl açacağı hakkında işlemleri anlatacağız. Saçların rengi eğer doğal değilse o zaman kuaförde bulunan akıtma siyah saç boyasını saçlarından akıtabilirsiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Bu yüzden de tüm kuaförlerde siyah saç boyasını akıtabilirsiniz. Siyah saç boyasını akıttıktan sonra saçınızın rengi fındık kabuğu rengine dönmektedir. Eğer siyah saç rengini bal köpüğüne döndürmek için saçlarınızı küllü renklerden boyamalısınız. Bunu sakın unutmayınız. Siyah saç rengi zor açıldığı için akıttığınız boyanın rengi iki ton açılmaktadır. Saçlarınızı boyayan saç uçlarınızı boyarken de dikkat etmelisiniz. Siyah saçları açmak için koleston ile açabilirsiniz. Kolestonu eczanelerden de bulabilirsiniz. Eczanelerde yoksa o zaman sipariş vermelerini isteyebilirsiniz.

Kolestonun sıvı peroksit ile siyah saçlarını açabilen mümkündür. Sizlere hazırlanışından bahsedelim. İlk önce kolestonun sıvı peroksiti boş bir kaseye dökünüz. Sonra da saçlarınıza uygulayınız. Ardından beş dakika beklettikten sonra saçlarınızı kurutma makine ile kurutmanız yeterli olacaktır. Bu işlemi de yaptıktan sonra saçlarınızı şampuan ile yıkayınız. Böylece işlemi bitirmiş olacaksınız. Siyah saçın açılması konusunda pek bir bilgi yoksa bu siteden saçın nasıl açıldığını öğrenebilirsiniz. Siyah saçı açmak için bir başka yöntem de oksijenli su ile siyah saçı açmaktır. Bu saç rengini açma yöntemi pek uygulanması tavsiye edilmez. Çünkü bazı bayanların saçları çok yıpranmaktadır. Bu yüzden de kullanmaya başlamadan önce dermatolog uzmanına sormanız daha uygundur. Her tip saçlara oksijenli su tavsiye edilmemektedir. Bazı koyu saçlı bayanlar kullanımından sonra saçları turuncu rengine dönüştürdüğü söylentiler vardır. Oksijenli su eczanelerde bulunmaktadır. Sadece yapmanız gereken oksijenli suyu saçınıza döküp ve sonra da güneşe çıkmaktır. Bunun için başka bir işlen yapmanıza gerek yoktur. Bu oksijenli suyu kullandıktan sonra mutlaka saçlarınıza her zaman bakım yapmanız gerekecektir.

Siyah saç nasıl açılır, saçı açmak için de tabi ki doğal yöntemler de vardır. Evinizde bulunan tarçın ile siyah saç rengini açabilirsiniz. Yapmanız gereken saç kreminize bir tatlı kaşığı tarçın ekleyin ve karıştırıp saçlarınıza sürün. Sonra da tam altı saat bekleyiniz. Bu doğal yöntem siyah saçları bir ton açar. Bir başka doğal karışım da limon ile açıcıdır. Bunu yapmak için de bir adet limonu bir bardak su ile karıştırıp saçınıza uygulayınız. Sonra da güneşe çıkıp bekleyiniz. Limon saçları yıpratabilir. Bundan dolayı da saçlarınıza sık, sık bakım yapmalısınız. Bir diğer açıcı yöntem de papatya suyudur. Bu yöntemi yapmak da çok basittir. İlk olarak papatyaları suda kaynatın. Papatyalar demlendikten sonra saçlarınıza uygulayın ve güneşe çıkıp bekleyiniz.

Siyah saçları açmada en etkili doğal yöntemlerden biri de bal maskesidir. Gereken malzemeler bir çay bardağı bal ve bir çay bardağı da zeytinyağıdır. Sizlere uygulanması hakkında da bilgi vereceğiz. Zeytinyağı ve balı karıştırınız. Yumuşatıncaya kadar karıştırmaya devam ediniz. Bu karışımı sadece uzun saçlara tavsiye edilir. Bu karışımı saçlarınıza yediriniz. Sonra da bir poşet ile saçlarınızı sarın. İki saat kadar bekletmeniz yeterli olacaktır. İki saat sonunda güneşe çıkınız. Güneş ışınları sayesinde hemen etkisini alıp siyah saçları açılacaktır. Siyah saçın nasıl açılacağı konusunda sayfadan resimli bir şekilde bilgileneceksiniz. Bu bahsettiğimiz doğal yöntemler kesinlikle çok tavsiye edilmekte ve ayrıca etkisini de göreceksiniz. Bize bu konu da güvenebilirsiniz.

Author

Share