Siyah Saç Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Siyah Saç Modelleri

Siyah Saç Modelleri

Siyah Saç Modelleri

Saç konusunda sürekli bir arayış içinde iseniz ve saçlarınız siyah ise işiniz kolay demektir. En çabuk şekillendirilen ve en basit yöntemlerle en güzel modellerin elde edildiği saç rengine sahipsiniz demektir. Hele birde kestirmek istiyorsanız bu daha büyük şans demektir. Çünkü siyah saç modelleri her türlü modele yatkınlığı konusunda sağladığı etki bu tür saç yapımlarında saç bakım uzmanlarını da rahatlatmaktadır. Renk bakımından sahip olduğu kişiye bakım ve şekillendirme yönünden avantaj sağlayan siyah saç modelleri şık duruşu ile her ortamda kullanılabilir olması da yanında getirdiği kolaylıklardan olmaktadır. Siyah saç modeli bakımından kullanılacak olan seçenekler bakımından öncelikle yüz şeklinize göre bir model belirlenmesi gerekmektedir. Siyah saç modelleri seçiminde yüz şeklinizin yapısına göre yapacağınız şekillendirmede kestirmekle başlayacaksanız yuvarlak bir yüz modeliniz varsa bu durumda kaküllü bir kesim tarzı seçmelisiniz. Burada dikkat etmeniz gereken yuvarlak yüz modeli çerçevesine en uygun kaküllü model kesim yaptırmanızın yanında düz kesim yapılmamasına özen göstermelisiniz.

Yüzünüzde oluşacak belirginliği tamamen ortaya çıkarmak istiyorsanız yüzünüzün daha da yuvarlaklaşmasını engellemek için katlı yapı oluşturan kesim tarzının tercih edilmesi gerekmektedir. Katların oluşum aşamasında özellikle arka taraftan öne doğru uzayan katların varlığına dikkat etmelisiniz. Bu sayede yuvarlak yüzünüzde belirgin bir çekicilik ortaya çıkacaktır. Siyah saç modelleri olarak ikinci tercihiniz yine yüz şeklinize uygun olması açısından eğer yüzünüz ince bir yapıya sahipseniz seçeceğiniz siyah saç modelleri seçeneklerinden düz ve küt kesimler kullanılabilir tercihleriniz arasında yer alabilir. Günümüzde kullanılan siyah saç modelleri konusunda bir tarafı kısa bir tarafı uzun siyah saç modelleri trend modeller olarak kullanılmaktadır. Vücut yapınız bakımından siyah saçlarınız ve beyaz bir teniniz var ise bu model size en önemlisi yüzünüze ışık katacaktır. Buraya kadar siyah saç modelleri konusunda kestirerek verilecek şekillendirmeler söz konusu edilirken asıl önemli olan şekillendirme konusunda siyah saçlarınızı dağınık topuz modeli ile kendinize özgür ama iradeli bir yapı kazandırabilirsiniz. Davetlerde özellikle kullanabileceğiniz bu model sizi içinde bulunduğunuz ortamda seçkin bir hal kazandıracaktır.

Bunun yanında uzun dağınık kıvırcık model ise yünzünüze parlaklık katarak hırçın ve kışkırtıcı bir hava katarak özgürlüğünüzü simgeleyecektir. Siyah örgü saç modeli yüzünüzdeki tüm ışıltıyı ortaya çıkararak enerjinizi etrafınıza rahatlıkla hissettirmeniz de katkıda bulanacaktır. Siyah hafif dalgalı saç modeli içten bakışınıza sadelik katarak güvenli bir duruş sergilemenizi sağlayacaktır. Siyah düz saç modeli tüm masumiyetinizi ön plana çıkararak karşınızdakinden istediğinizi güven vererek almanızda büyük rol oynayacaktır. Sıra dışı siyah saç modelini seçtiğinizde bulunduğunuz bölgede fark edilmeniz için başka bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır. Maşalı siyah saç modelleri seçiminizde saçınızın varlığını hissettirme konusunda etkili bir yöntem olacaktır. Kıvırcık yandan toplu saç modeli seçiminiz yaşınızı her olduğu dönemden en az beş yıl geriye götürerek gençliğinizi ön plana çıkaracaktır. Kıvırcık siyah saçta topuz modeli iddialı güzelliğinizin en üst seviyede ortaya çıkışı ile seçkinliğinize renk katacaktır.

Kıvırcık kabarık siyah saç modelleri özellikle siyah tenlerde daha etkili bir görünüm kazandırmaktadır. Kısa siyah sacda topuz modeli yüzünüzün ve diğer baş kısmınızdaki tensi havayı daha çekici kılarak bütün dikkatlerin yüzünüze çekilmesinde katkıda bulunacak siyah saç modelleri arasında yer almaktadır

Siyah Saç Modelleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb