Siyah Renk Tezgahlar Banyo Dolaplarında

Author

Categories

Share

Banyo dolaplarında lavabonun altında tezgahlar kullanılmaktadır. Koyu veya siyah banyo tezgahı şık ve modern bir görünüm vardır. Birçok kişi banyo dolabı olarak beyaz renkte tezgah seçse de siyah renkli tezgahlarda banyo da oldukça farklı bir görüntü vermektedir. Banyonuz genel renkleri ile de siyah renkle uyumlu yaptığınız sürece siyah bir tezgahta bu uyuma ayak uyduracaktır.

 Siyah Renk Tezgahlar Banyolarda Kullanışlı mı?

Siyah renk banyo tezgahı yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biri de siyah renk tezgahların banyolarda kullanışlı olup, olmadığıdır. Genellikle bu tezgahlar kuvars ve granit malzemelerinden yapılmaktadır. Mermer olarak siyah renkli tezgahları bulmak oldukça kolaydır. İster granit olsun ister mermer olsun fark etmez. Hepsinin farklı ve değişik görünümleri olmaktadır. Belki maddiyat olarak mermer daha pahalı olabilir. Kullanma açısından ise mermer ve granitte aynıdır. Özellikle içinde farklı renklerinde bulunduğu tezgahları pırıltılı modellerinden seçerseniz özellikle ışık yandığında ortamda ışıl ışıl bir görüntü olacaktır.Kullanım olarak da tıpkı diğer tezgahlar gibi farkı yoktur. Zaten banyolar sık sık temizlenen yer olmasından dolayı sürekli temizlik yapılacağında sık sık lekeler oluşmayacaktır.

Siyah Tezgah ile Hangi Renk Banyo Dolabı Uyumlu Olur?

Siyah renk banyo tezgahı düşünenlerin elbette banyo dolabı rengi konusunda da uyumlu olan modelleri tercih etmesi gerekir. Genellikle kırmızı, beyaz, krem siyah tonlarında banyo dolapları siyah renkli tezgah ile uyumlu olacaktır.

Author

Share