Siyah Göz Makyajı

Author

Categories

Share

Siyah Göz Makyajı

 

Siyah göz makyajı önerileri aracılığı ile kusursuz güzelliğe sahip olabilirsiniz. Makyaj teknikleri şimdi özle püf noktaları ile sizlerle.

Siyah Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Kusursuz bir göz makyajı için ilk adımda cilt tonunuzda ki eşitsizliği gidermeniz gerekmektedir. Bu adım için renklendirici bb kremlerden yararlanabilirsiniz: BB krem kullanımı sonrasında göz çevresinde ki mor halkaları geri palan almanız adına aydınlatıcılar dan yararlanabilirsiniz. Eğer buğulu bakışlara sahip olmak isteyenlerdenseniz koyu gri ve siyah renk tonlarına sahip far kitlerinden yararlanabilirsiniz. Farınızın kalıcı olması adına baz sürmelisiniz. Baz uygulaması göz makyajınızın kusursuz görünmesi adına oldukça idealdir. Eğer gölgeli bir makyaj elde etmek isteyenlerdenseniz iki renk tonuna ev sahipliği yapan far kitlerinden yararlanabilirsiniz. Far uygulaması sonrasında göz altlarına siyah kalem çekebilirsiniz. Sürdüğünüz siyah kalemi far fırçası aracılığı ile dağıtarak buğulu görünümün elde edilmesini destekleyebilirsiniz. Makyaj malzemeniz olmasa da sadece siyah göz kalemi aracılığı ile harika bir göz makyajına imza atabilirsiniz.

 

Rimel Nasıl Sürülmelidir

Etkileyici bakışların vazgeçilmezleri arasında yer alan rimel uygulaması sırasında plastik kaşıktan yararlanabilirsiniz. Sürdüğünüz rimelin etrafa bulaşmaması adına plastik kaşığı göz altınıza yerleştirebilirsiniz. Uygulamaya alacağınız bu pratik yöntem aynı zaman da kirpiklerinizin birbirinden ayrılması ve uzun görünüme sahip olması adına oldukça idealdir. Sizler de birbirinden özel öneriler aracılığı ile kısa zaman da kusursuz göz makyajına sahip olabilirsiniz.

 

Siyah Göz Makyajı Resimleri

Author

Share