Siyah Abiye Elbise Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Siyah Abiye Elbise Modelleri

Siyah Abiye Elbise Modelleri

Siyah Abiye Elbise Modelleri

En genel renk tonlarından biri olduğundan dolayı modası hiç geçmeyen renklerden biri olan siyah renkte bir abiye elbise seçerek şık ve asil görünmek isteyen kadınlar, 2016’da trend olan siyah abiye elbise modellerine göz atarak en güzel abiye elbise modellerinden birini tercih edebilirler. 2016 yılına özel olarak tasarlanan siyah abiye elbise modellerinin sade ve gösterişli olmak üzere iki farklı şekilde karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Sade siyah abiye elbiseler genellikle uzun olarak tasarlanırken, kısa abiye elbiselerin daha gösterişli ve havalı durduklarını da özellikle belirtmekte fayda var.
Kısa-siyah-abiye
Bunun yanı sıra, gideceğiniz özel gün veya gecede öne çıkmanız gerektiğini düşünüyorsanız, uzun siyah abiye elbiseler arasında şıklığıyla göze çarpan siyah abiye modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Siyah abiye elbiselerin en önemli avantajının, fazla kiloları başarıyla gizleyip harika bir görünüme kavuşmanızı sağlaması olduğunu söyleyebiliriz. Siyah abiye elbiselerin diğer önemli avantaj ise, siyah rengin baskın bir renk olmasından dolayı eğer varsa elbisenin modelinde yer alan küçük hataları en iyi şekilde gizlemesi.
Siyah abiye elbiselerde kullanılan en güzel detaylar ise, siyah tül parçalar ve payetler. Bunlara ek olarak bu yılın trenleri arasında yer alan uzun balık modelli, askılı ve straplez ve derin yırtmaçlı abiye elbiselere ek olarak, kabarık etekli ya da sadece dantel kumaş kullanılarak üretilmiş olan kısa abiye elbiselerin harika göründüğünü de söylemek gerek.

Siyah Abiye Elbise Modelleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb