Sivilce Kremi | Hanımların Dünyası

loading...

Sivilce Kremi

Sivilce Kremi

Sivilce Kremi

Portrait of young girl with skin problem on isolated white background

Sivilcelerden kurtulmanın en etkili yöntemi sivilce kremidir. Cildinizde görmekten sıkıldığınız sivilce kremi ile sivilcelerden hemen kurtulmuş olacağınızdan kesinlikle emin olabilirsiniz. Güzelliğinizi bozan sivilceler herkesin başına dert olmaktadır. Sivilceler yüzünden kendinizi çok fazla bunaltmayın derim. Aksi takdirde psikolojiniz bozulabilir. Buna sakın izin vermeyiniz. İnsanlar sivilce kullanarak sivilcelerinden arınmıştır. Sivilce kremlerini asla reçetesiz satın alamazsınız. Zaten bu cildinize oldukça zarar vermektedir. Sivilce tedavisi için doktorunuza danışmalısınız. Ama kesinlikle sivilce kremini sitelerden sipariş vererek almayınız. Çünkü herkesin cilt tipi farklı olduğu için herkesin cilt tipine uygun olan sivilce kremleri de bulunmaktadır.

 

cilt-icin-sivilce-kremi

Doktor tarafından muayene olmadan asla sivilce kremi almamalısınız. Doktorunuz sizlerin cilt tipine uygun olan sivilce kremi verecektir. Güneşe karşı çok hassas cildiniz varsa ve güneşe çıktığınız zaman sivilceler kızarıyor ve sivilceleriniz çok artıyorsa imex adlı sivilce kremini kullanmalısınız. Aynı zaman da imex sivilce kremi yağlı ciltler için kullanılmaktadır. Üç ay boyunca imex sivilce kremi kullanılabilir. İmex kremi yağlı ve sivilceli cilde uygun ve içerisinde antibiyotik bulunur. Yağlı ciltlerde oluşan sivilcelerden dolayı ortaya çıkan iltihaplı sivilceler için bire birdir. İmex kremi antibiyotik özellikli olduğu için doktorların çoğu yağlı ciltli kişilere bu sivilce kremini önermektedir. Aynı zaman da siyah noktalı olan insanların da tedavisinde uygulanan bir kremden meydana gelmektedir.

sivilcelere-sivilce-kremi

İmex sivilce kremin uygulanışı gece yatmadan önce cilde masaj yaparak sürülmektedir. Bir diğer sivilce kremlerinden olan cleaocin T adlı krem ise kullandıktan sonra etkisi hemen görülen bir kremdir. Güneşe çıkmadan önce bu sivilce kremini sürmelisiniz. Ayrıca gün içerisinde de bu sivilce kremini iki defadan fazla kullanmayınız. Biri sabah diğeri ise akşam sürülmelidir. Nadixa sivilce kremi ise sadece cildiye doktorları tarafından tavsiye edilen bir kremdir.

sivilce-icin-sivilce-kremi

Nadixa adlı sivilce kremi deri altındaki ölü hücreleri de temizler. Nadixa sivilce kremini bir hafta sonra etkisini göreceksiniz. Sivilce kreminin etkisini bir hafta sonra etkisini fark etmeye başlayacaksınız. Çok sivilceli insanların tedavisinde skinaren sivilce kremini sürüp güneşe o şekilde dışarı çıkmanızda fayda vardır. Yaz aylarında bu sivilce kremi sürülmesi çok yararlıdır. Bu şekilde sivilcelerin azalmaya başladığını görmüş olacaksınız.

sivilcelere-sivilce-kremi-1

Acnelysa sivilce kremi diğer sivilce kremleri gibi cilt derideki ölü hücreleri temizlemektedir. Acnelysa kreminin içerisinde bolca A vitamini bulunmaktadır. Bu sayede cildin yenilenmesini ve ölü hücreleri derinden temizlenmesini sağlamaya yaramaktadır.

sivilce-kremi

Cindoxyl sivilce kreminin mutlaka iki ay boyunca kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bu sivilce kremi cildiniz daha yavaş iyileştiren kremlerden bir tanesi olmaktadır. Bu sivilce kremini kesinlikle saçınıza ve kıyafetlerinize değdirmemek gerekir. Yoksa kıyafetlerinde leke olma olasılığı vardır. Azeldom kremi ise çok iltihaplı ve ölü cilt hücreleri olan ciltler içindir. Bu yüzden de bu cilt kremi sayesinde cildi hızlı bir şekilde yeniler ve ölü hücreleri de hızlı bir şekilde arındırmaktadır.

sivilce-kremi

Sivilce Kremi Resimleri

 

sivilce-icin-sivilce-kremi-1sivilce-kremi-1sivilceler-icin-sivilce-kremicilt-icin-sivilce-kremi-1sivilce-icin-sivilce-kremisivilceler-icin-sivilce-kremisivilceler-icin-sivilce-kremi-1

 

loading...
Etiketler:

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb