Sir Ağda Modelleri

Author

Categories

Share

Sir Ağda Modelleri

Sir ağda modelleri bayanların istenmeyen tüylerden en kolay bir şekilde kurtulmalarında en önemli yardımcılarından olmaktadır. Kullanım çeşitleri bakımından ve içerikleri bakımından değişik sir ağda modelleri bulunmaktadır. Bunların en başında gelen; Pudrasız Ağda Modelleri Özellikleri bakımından incelendiğinde şeffaf yapıları dikkat çekmektedir. İçeriğinde pudra bulunmaması ile de dikkat çekici özellik t-yaratması kuvvetli yapısı sayesinde tüylerin en kuvvetli düşmanı olmaktadır. Pudrasız olmasından dolayı hassas yapılı ciltlerde kullanımı esnasında önden pudra kullanımı işinizi daha kolay hale getirecektir. İki çeşit oluşturmaktadır. Natürel ve natürel +yeşil doğal boya (azülen)çeşitleridir. Natürel modeli ile Azülen modeli arasındaki tek fark renk olmaktadır Depilissima Natürel Sir Ağda modeli: Birinci kalite olup pudrasız, katkı türel bir sir ağda modelidir. Doğal bal rengi kıvamında ve şeffaf yapılıdır. Kuvvetli bir ağda modelidir. Ürün gamının en klasikleşmiş olan ürün modelini oluşturmaktadır.

Depilissima Azülen Sir Ağda modeli: Natürel Ağda modelinden tek farkı, içeriğinde bulunan doğal yeşil boya olmaktadır. Yeşil ve şeffaf renk farkı dışında, Natürel Ağda modeli ile birebir aynı özellikleri taşımaktadır. Yaprak yeşili bir renkte ve şeffaf yapıdadır. Kuvvetli bir ağda modeli olmaktadır. ince pudralı Sir Ağda Modeli Depilissima Ekstra Yumuşak Sedefli model: Sir Ağda modelleri Hassas cilt bölgesinde ve bu tür ciltler dışında doğrudan uygulanabilmektedir. Hassas bölge oluşturan yerler ve cilt yapılarında cildin göstereceği reaksiyonuna göre, önden olacak şekilde, cilde pudra uygulanması yapılması tavsiye edilir. Pudralı olmasından dolayı natürel sir ağda modelleri gibi şeffaf değil, daha koyu bal rengini andırmaktadır. Az miktarda pudra içermesi belli olması açısından içine sedef katılmıştır. Isıtma işlemine tabi tutulduğunda kıvamı natürel sir ağda modeline göre daha yoğun olmaktadır.

• Sedefli bir yapıya sahiptir.

• Işıltılı bir görünüm sağlar.

• İnce Pudralı yapısı ile kullanım kolaylığı sağlar.

• Koyu Bal Rengini andırmaktadır.

• Pudrasız ağda modellerine göre daha kıvamlıdır. Depilissima Bitki Özlü Sir Ağda Modelleri İnce pudralı yapısı ile ve bunun yanında bitki özleri içermekte olan sir ağda modelleri grubunu oluşturmaktadır. Sedefli ağda benzeri az miktarda pudra içermesinin yanında ayırt edilebilmesi için bir miktarda sedef içerir. Işıltılıdır. Pudrasız sir ağda modelleri bakımından daha yoğun kıvamlıdır. Kullanım alanı olarak sedefli ile aynıdır. Tıp alanında ve eczacılıkta kullanılan şifalı bitkiler olarak kabul edilen bitkilerin özlerini içerirler. Sahip oldukları hoş kokuları sayesinde aromaterapik olarak bakım yapılmasını sağlamaktadır.

• Sedefli ve ışıltılı bir yapısı mevcuttur.

• İnce ve az miktarda pudralıdır.

• Pudra bulunmayan sir ağda modelleri bakımından bu modellere nazaran daha kıvamlıdır.

• Şifalı bitki özleri içermektedir.

• Aromaterapik yapıya uygun ve hoş koku içermektedir.

• 4 çeşit sir ağda modelleri vardır: Litzea Bitki Özlü sir ağda modelleri, Melissa Bitki Özlü sir ağda modelleri, Fesleğen Bitki Özlü sir ağda modelleri, Biberiye Bitki Özlü sir ağda modelleri

• Bu sir ağda modelleri arasında bir fark yoktur. Hepsi aynı kalite bulunmakta ve aynı kıvamdadır. Sadece içeriklerine eklenen bitki özleri farklıdır. Bu nedenle renk ve kokuları da farklıdır. Kalın Pudralı Sir Ağda Modelleri Depilissima meyve aramalı sir ağda modelleri grubu olarak bilinen bu sir ağda modelleri meyve araması içerikleri sayesinde rengârenk bir yapı oluşturmaktadırlar.

Sir Ağda Modelleri Resimleri

Author

Share

Önceki İçerikGüzel İsimler
Sonraki İçerikLahana Çorbası