Sevgililer Gününde Ne Giysem

Author

Categories

Share

Sevgililer gününe az kaldı. Hediyeler, planlar çoktan hazır olmuştur. Geriye bu özel günde en şık ve en güzel görüneceğiniz kombini oluşturmak kaldı.

Sevgililer günü; aşk, mutluluk, heyecan ve bol kırmızı ve pembe renkler demek. Özellikle bu iki rengi hediyelerde, mağazalarda, süslemelerde her yerde bolca göreceğiz o gün. Öyleyse kombinlerimizi seçerken de bu renkleri kullanmakta bir sakınca yok bence. Peki sevgililer gününde ne giyeceksiniz? Karar vermediyseniz önerilerimizi gözden geçirmeye ne dersiniz!

Etek Kombinleri

Sevgililer gününde dışarıda özel bir yemek yiyecekseniz dar ve kalem tipi kırmızı bir elbise giymelisiniz. Üzerinize siyah kürk, siyah ayakkabı ve çanta ile çok şık ve elegan gözükeceğinizden şüpheniz olmasın. Yemeği evde yiyecekler de yine benzer modelde elbiseler tercih edebilirler.

Daha sportif görünmek isteyenlere ise jeanlerin gücünü öneririm. Vücuda oturan bir jean pantolon üzerine şık bir bluz ve yüksek topuklu ayakkabılar harika bir kombin olabilir. Kombine uygun bir kaban ile de bitirici dokunuşu yapabilirsiniz. Rahatlığın şıklığı bu olsa gerek.

Sevgililer Günü Elbiseleri

Eteklerden vazgeçemeyenler için de kısa pileli ve kalem etekleri öneririm. Eteği de ister güzel bir gömlek ile isterseniz de triko kazak ile tamamlayabilirsiniz. Ayakkabınızı bootie veya klasik topuklu bir ayakkabı olarak seçebilirsiniz. Şık bir çanta ve trençkot ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Sevgililer gününde sevdiklerinizle mutluluklar :)

Author

Share