Sevdiğim Erkeği Kendime Nasıl Aşık Edebilirim

Author

Categories

Share

Sevdiğim Erkeği Kendime Nasıl Aşık Edebilirim?

 

Eğer Sevdiğim Erkeği Kendime Nasıl Aşık Edebilirim konusunda bilgiye sahip değilseniz ona ilgi çekici şeylerden bahsetmelisiniz. Gelişigüzel bir biçimde ona, tatilde ne yapacağı veya bir sonraki basketbol ve ya futbol maçının ne zaman olduğu gibi basit sorular sorunuz. Çok duygusal ya da çok kişisel şeyler sormayınız. Yoksa sizin her şeye burnunu sokan biri olduğunuzu düşünür ve sizden uzaklaşmasına sebep olur. Unutmayın ki, her zaman kendiniz olun, çünkü erkekler delice ve garip davranan kişileri sevmiyorlar. Eğer başta yapmacık davranırsanız, onun yanında rahat olmaya başladığınızda ve ‘büyülenmiş’ gibi başka biri haline geldiğinizde hayal kırıklığına uğranabilir. Özellikle aranızdaki ortak noktaları keşfedin ve bunlar hakkında konuşun ki, aranızdaki bağın farkına varabilsin.

Sevdiğim Erkeği Kendime Nasıl Aşık Edebilirim konusunu daha detaylı ele alalım;

• Gülümsemelisiniz. Onunla birlikteyken ya da size baktığını gördüğünüzde mutlaka gülümsemeniz gerektiğini unutmayınız. Onunla konuşurken güzel bir gülümsemeye ve ferah bir nefese sahip olmanız gerekir.

• Nelerden hoşlandığını öğreniniz. Onun hoşlandığı şeylere göre kendinizi değiştirmemelisiniz. Sadece ortak yönlerinizin ve konuşabileceğiniz şeylerin neler olduğunu öğrenmeniz yeterli olacaktır.

• İlk adımı atınız. Kızların çoğu böyle olmaması gerektiğini düşünür ama elde edilecek ilişki bu çabaya değecektir. Erkekler, yanlarındaki kızın utangaç olmamasını ve rahat bir ortam oluşturmasını seviyorlar. Bu durum erkeklerin üzerindeki gerginliği ortadan kaldırır ve pek çok erkek bunun havalı bir şey olduğunu düşünmektedirler. Ancak bizden bir uyarı; kızların erkeklerle hemen sevgili olmalarındansa onları kahve içmeye, sinemaya gitmeye ve özellikle paintball oynamaya çağırmaları günümüzde daha yaygın bir tutum haline geldi. Bir etkinlik harika bir başlangıç olur. Bırakın ilişkiniz birlikte geçirdiğiniz eğlenceli bir zaman ile başlaya dursun.

• Ona bir soru sorunuz. Erkekler, özellikle kendileriyle ilk kez flört eden kızları seviyorlar. Onu iyice tanıdıktan sonra, ona sarılmaktan veya buna benzer sevgi gösterilerinde bulunmaktan kaçınmayın, çünkü bunlar erkeklerin sevildiklerini anlamalarına yardımcı olacaktır.

• Ona iltifat ediniz. Erkekler kendilerine güvenmeyi seviyorlar. Ona ‘Gömleğini beğendim.’ ya da ‘Saçın çok güzel olmuş.’ diyebilirsiniz ama bunu sıradan bir şeymiş gibi söyleyiniz.

• Flört ediyormuş gibi davranmalısınız ama aşırıya kaçmaya başladığınızda, ona yalnızca takdir ettiğiniz şeylerden ötürü iltifat ediniz. Sizin yanınıza gelmek ve sizinle konuşmak konusunda kendisini rahat hissetmesini sağlayacaktır.

• Onun size baktığından emin olun ve tam iki saniye boyunca ona gülümseyerek bakınız. Kesinlikle iki saniyeden daha fazla bakmayınız yoksa bu bakışma bir inatlaşma haline gelir ve ikiniz için de tuhaf bir durum oluşmasına sebep olabilir.

• Mutlaka parfüm kullanınız. Erkek ve ya kız, herkes güzel kokan insanları sever, bu nedenle her zaman uygun oranda vücut kokusu ya da hafif parfümler kullanınız.

• Onunla konuşmayı ihmal etmeyin. Çok basit ve sadece iletişim kurunuz. Sizden hoşlanırsa konuşmayı o da başlatacaktır.

• Size baktığı zaman gülümsediğini filan fark ederseniz kesinlikle sizinde o yönde karşılık vermeniz gerekir. Ona ya da bir arkadaşınızdan bunu ona söylemesini isteyiniz. Bunu bir erkeğe söylemenin her zaman kötü bir fikir olduğunu düşünmemelisiniz.

• Onunla romantik ya da güzel bir yerde zaman geçirmeyi ihmal etmeyin. Ardından abartısız, sıradan bir tavır takınmalısınız. Bu bir erkeği etkileyecektir. Aranız gerecekten iyi ise öpüşmeden önce ferah bir nefese sahip olmalısınız.

• Diğer erkeklerden ve ya ilişkilerden bahsetmeyiniz. Bir erkeği sinirlendirmek hiç de iyi bir fikir olmaz siz sadece kendi ilişkinize odaklanın!

Author

Share