Setrms Marka 2015 Tesettür Kaban Modelleri

Author

Categories

Share

Setrms markası kapalı bayanlarımız için hem ruhuna hitap edecek hem de kendini özel hissedecekleri birbirinden güzel 2015 tesettür kaban modelleri koleksiyonu hazırlamış. Bu koleksiyonda aslında sadece kapalı bayanlarımız değil açık bayanlarımızın da tarzını yansıtabilecekleri muhteşem modelleri olan kabanlar bulunmaktadır.

Setrms Marka 2015 Tesettür Kaban Modelleri

 

Setrms markası zamanla tesettür bayanlarımız için koleksiyonlarında önemli değişikliklere yer verdi. Artık daha modern ve tarz sahibi olma isteyenlere, birbirinden farklı ürünler hazırlamaktadır. Tesettür hazır giyim sektöründe adından söz ettiren Setrms markasının 2015 tesettür kaban modelleri de görülmeye değer.

Setrms marka 2015 tesettür kaban modelleri tamamen yeni sezon ürünlerinden oluşmaktadır. Uzun ve kısa kabanları bulunmaktadır. Kabanlarda düğme, kemer ve yaka detayları ile daha farklı hale getirilmiş. Her model renk olarak da tercih edilebilen ya da edilebilecek renklerden oluşmuş. Her yaştan tesettürlü bayan kendine uygun Setrms kaban modeli bulabilir.

Setrms markasının birçok ilde satış mağazası vardır. Fakat kendi bölgenizde Setrms mağazası yok ise üzülmenize gerek yok. Kendi online alışveriş sitesinde de birbirinden güzel kaban modelleri yer alıyor. Fiyatları ise ne düşük 144 TL’den başlamaktadır.

Author

Share