Serenay Sarıkaya Mavi Jeans Reklamı Kıyafetleri

Author

Categories

Share

Serenay Sarıkaya oynadığı Medcezir dizisi ile hayran kitlesini oldukça fazla büyüttü. Dizinin yanı sıra anlaşmalı olduğu Mavi markasının reklamlarında da oynayan Serenay Sarıkaya’nın reklamlarda giydiği kıyafet kombinlerini sizlerle paylaşmak istedik.

Mavi Jeans reklamlarında Serenay Sarıkaya için oluşturulan kıyafet kombinleri rahat şıklığa düşkün genç bayanlar için ideal seçimlerden oluşuyor. Mavi markasına ait ürünlerden vücut hatlarınız ile doğru orantıda kombinler yaparak sizde Serenay Sarıkaya kadar şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Mavi ile Kot Şıklığı

Serenay Sarıkaya Mavi Jeans Reklamı Kıyafetleri (2)Kot pantolon üzerine kot gömlek fazla olur demeyin. Farklı renk tonlarında jean pantolon ile jean gömleği bir arada kombinleyebilirsiniz.
Serenay Sarıkaya Mavi Jeans Reklamı Kıyafetleri (3)Jean pantolonlar üzerine beyaz t-shirt sizi hem ferah hemde rahat hissettirecek.
Serenay Sarıkaya Mavi Jeans Reklamı Kıyafetleri (4)Jean modası ile hem rahat hemde dikkat çekici şıklığı kavuşabilirsiniz. Jean pantolon ile deri bot ve deri ceket kombinini mutlaka denemelisiniz.
Serenay Sarıkaya Mavi Jeans Reklamı Kıyafetleri (5)Boyfriend jean sandığınız gibi sadece spor kombinlerde kullanılmıyor. Topuklu ayakkabı ile muhteşem bir kombin oluşturabilirsiniz.
Serenay Sarıkaya Mavi Jeans Reklamı Kıyafetleri (1)Vücut hatlarınızı en iyi gösteren skinny jeanlar ile günün veya gecenin yıldızı olabilirsiniz. Bootie ayakakbılar skinny jeanler ile muhteşem bir uyum sağlıyor.

Author

Share