Seda Ece Taşer ile Şevki Baran Zenginal Pamukkale'de düzenlenen düğünle evlendi. | Hanımların Dünyası

loading...

Seda Ece Taşer ile Şevki Baran Zenginal Pamukkale’de düzenlenen düğünle evlendi.

Seda Ece Taşer ile Şevki Baran Zenginal Pamukkale’de düzenlenen düğünle evlendi.

TÜRK Hava Yolları’nda (THY) iş yavaşlatma eylemine katıldıkları için işten atılan nişanlı 27 yaşındaki Seda Ece Taşer ile 25 yaşındaki Şevki Baran Zenginal, Denizli Pamukkale’de düzenlenen düğünle evlendi.

 İşten atıldıklarına üzülmediklerini ve başka alanlarda yeni iş aradıklarını belirten çift, şimdi balayının tadını çıkarıyor.Türk Hava Yolları’nda kabin görevlisi olarak 2 yıldır çalışan Seda Ece Taşer ile 4 yıldır kabin görevlisi olarak çalışan Şevki Baran Zenginal 2 yıl önce tanışarak arkadaş oldu. Arkadaşlıkları aşka dönüşen çift, geçen nisan ayında nişanlandı. Denizlili Seda Ece Taşer ile Rizeli Şevki Baran Zenginal, havacılık çalışanlarına grev yasağı getirilmesi nedeniyle sendikanın düzenlediği iş yavaşlatma eylemine katıldı. Eyleme katılan çiftin iş akitleri, iş yavaşlattıkları gerekçesiyle diğer çok sayıda arkadaşları gibi tazminatsız ve ihbarsız olarak bir hafta önce fesh edildi.

HAVUZBAŞINDA GÖRKEMLİ DÜĞÜN

Nişanlı çift, işten atılmalarına rağmen geçen Cumartesi akşamı Pamukkale Natural Park’ta düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle evlendi. Yaklaşık 500 kişinin katıldığı düğünde çiftin nikahları da havuz başında kıyıldı. Düğünün ardından Bodrum’a balayına giden Zenginal çifti, tatilin tadını çıkarıyor. Şevki Baran Zenginal, THY’deki işiyle ilgili hukuki sürecin devam ettiğini belirterek, “İşten kovulduktan sonra evlendik. Çok mutluyuz. Eşim hukuk okuyordu, avukat olacak. Ben de satış pazarlama üzerine iş arayacağım” dedi.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb