Sarışınlar için Kıvırcık ve Maşalı Saç Modelleri | Hanımların Dünyası

loading...

Sarışınlar için Kıvırcık ve Maşalı Saç Modelleri

Sarışınlar için Kıvırcık ve Maşalı Saç Modelleri

Bayanlarımız saçlarında değişiklik yapmayı çok sevmektedir. Genelliklede dalgalı ya da düz saça sahip bayanlarımız ara sıra saçlarında değişiklik yaparak, kıvırcık saç modeli kullanmak istemektedir. Bu saç modeli de oldukça güzel olup, farklı görünmenize yardımcı olmaktadır. Fakat bizler sarışınlar için kıvırcık ve maşalı saç modelleri hazırladık.

Saçlarınızı kıvırcık yapmak için maşa ya da farklı diğer yöntemler kullanabilirsiniz. Yalnız şunu belirtelim ki sık sık saçınızda maşa kullanmanızı önermeyiz. Eğer ki sürekli olarak kıvırcık saç istiyorsanız, saça zarar vermeyecek şekilde farklı yöntemler kullanarak saçınızı kıvırcık yapabilirsiniz. Böylece saçlarınız yıpranmadığı gibi istediğiniz ince ya da kalın bukleler halinde kıvırcık saç yapabilirsiniz.

Kıvırcık ve maşalı saç modelleri ister günlük kullanım için isterseniz de giydiğiniz abiye kıyafete uygun şekilde kullanabilirsiniz. Yalnız kıvırcık saç modeli kullanırken saçınızı toplamamak gerek. Aksi hale saçınızın kıvırcıklığı görünmez. Eğer ki çok kabarık olduğundan şikayet ederseniz de çok az jöle sürebilirsiniz. Böylece gün içinde kabarmasını önlemiş olur ve rahat kullanırsınız. İşte sarışınlar için kıvırcık ve maşalı saç modellerimizden bazı örnekler şöyledir:

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb