Sarışın Gelinler İçin 2015 Saç Modelleri

Author

Categories

Share

Sarışın gelinler düğün için saç modeli seçerken çok da zorlanmayacaksınız. Hemen bu güzel müjdeyi verdikten sonra sizler için 2015 gelin saçı modellerini ele aldık.

Sarışın gelinler için 2015 saç modelleri olarak aslında geleneksel modellerin halen kullanıldığını görmekteyiz. Bunların başında topuz modelleri bilindiği üzere gelin saç modelleri olarak çok tercih edilmektedir. Topuz modellerinin elbette farklı birçok örnekleri var. Önemli olan bu örnekler içerisinde hangi modelin yüzünüze daha uyumlu olabileceğini bulmaktır. O halde aşağıdaki modellere bakarak karar verebilirsiniz.

Bunların dışında sarışın gelinler için düğün saç modeli olarak salık yani toplanmadan yapılmış modeller vardır. Bu modeller de aslında oldukça güzel. Eğer ki saçlarınıza güveniyor ve şık bir duruş sergileyeceğine inanıyorsanız bizce tercih edin diyoruz. Saçlarınız düz ise dalgalı yaptırıp çiçekli ya da taşlı taçlardan takarak güzel bir gelin saçı modeli oluşturabilirsiniz. Saç renginiz de sarı ise elbette hoş bir duruş ortaya çıkacaktır. Son bir detay belirtelim. Gelin saç modeli yaptırmadan önce mutlaka model araştırması gereklidir. Bunun dışında son gün sürprizle karşılaşmayı hiçbir gelin istemez sanırız.

 

Author

Share