Sarı Kırmızı Uyumu ile Çok Şık Sonbahar Kombini | Hanımların Dünyası

loading...

Sarı Kırmızı Uyumu ile Çok Şık Sonbahar Kombini

Sarı Kırmızı Uyumu ile Çok Şık Sonbahar Kombini

Kış yaklaşırken,  daha farklı renklere dönüş başladı. Fakat henüz geçiş dönemi olarak adlandırdığımız sonbahar mevsiminde ise koyu renklerden ziyade açık renklerden yavaş yavaş dönüşüm yaşayabilirsiniz. Çünkü yaz mevsiminin o canlı renklerinden ayrılmak hiçte kolay olmuyor aslında. İşte sizde aynı düşüncede iseniz, sizler için çok güzel bir sonbahar kombini sunmak istedik. Bu kombinimiz canlı renklerle halen ne kadar enerjik olduğunuzu etrafa göstereceksiniz. Hava ne kadar soğuk ve biraz hüzünlü olsa da siz bu canlı ruhunuzu kıyafetlere de yansıtacaksınız.

Sonbahar Günlük Kıyafet Kombini (2)

Sonbahar mevsimi için ister iş kıyafeti olarak kullanabileceğiniz ya da alışveriş için dışarı çıkacağınız veya arkadaş toplantılarınızda giyebileceğiniz çok şık bir kombindir. Özellikle sarı klasik bir ceketin  kırmızı kazakla çok iyi bir kombin yaptığını söylemeden geçemeyeceğiz. Ceketin kollarında yer alan siyah düğmeler çizmeniz ve pantolonunuzla uyum içinde olacak küçük detaydır. Özellikle bu açık tonları dengelemesi için siyah renk kullanılmış. Bunun dışında iç kısımda kullanılan çok tatlı renkteki pembe gömlekte bu üçlü renge canlılık vermiştir.

Sonbahar Günlük Kıyafet Kombini (1)

Klasik spor karışımı yandan askılı çanta da fazla detaya ver verilmemiş. Daha sade olması demek kıyafetinizi gölgelemediğini anlamı taşır. Eğer detayları fazla olan bir çanta kullansaydınız dikkati üzerine çeken bir çanta olacaktı. Dolayısıyla kıyafetiniz gölgede kalabilirdi.

Çantanın metal detaylarla takılarda uyum içindedir. İş kıyafeti olarak da çalıştığınız mekanda dikkati üzerinize çekecek ve şıklığınız hemen fark edilecek. Ayrıca çizme yerine kısa botta kullanabilir ya da siyah ve metal detayı olan babatlerde uygun olacaktır.

Sonbahar Günlük Kıyafet Kombini (3)

 

Sarı Ceket: Zara

Kazak: Victoria Secret

Çizme: G.Ö.N

Çanta: Stella&Dot

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb