Sandra Bullock Hayatı ve Filmleri

Author

Categories

Share

Sandra Bullock Hayatı ve Filmleri

 

Sizlere Sandra Bullock hayatı ve filmleri hakkında her türlü bilgileri vereceğiz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Sandra yirmi altı temmuz bin dokuz yüz altmış dört tarihinde Amerika ülkesinde dünyaya gelmiştir. Sandranın annesi bir Almandır. Babası da aslen Amerikadır. Sandra Bulock eğitimli bir ailenin kızı olmaktadır. Bunu sakın unutmayınız. Ailenin hepsinin ana dili İngilizcedir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Sandranın annesi iki bin tarihinde kanser hastalığına yakalanmıştır. Ama maalesef kurtulamadı ve vefat etmiştir. Sandra Bullock bir televizyon programında annesinin Sandranın reşit olana kadar erkek arkadaşının olmasını yasaklıyordu.

Sandra Bullock Amerika ülkesinde doğmuş fakat sonra Almanyaya götürüldü. Sandra Almanya da opera ve tiyatro gibi bir çok sanat dallarında eğitim almıştır. Bu yüzden Sandra Bullock hem Alman ve Amerika vatandaşıydı. Ama daha sonra kendisi Alman vatandaşlığını kaybetmiştir. Ama iki bin dokuz tarihinde Almanya vatandaşı olmak için tekrar başvuru da bulunmuştur kendisi. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Sandra Almanya da liseyi bitirdikten sonra Amerikaya taşınmıştır. Sandra Bullock üniversite için drama bölümü okumuştur. Bin dokuz yüz seksen altı tarihinde Sandra Bullock diplomasını almıştı. Sandra Bullock daha önceleri barmenlik ve garsonluk yapıyordu. Sonra ünlü oldu ve altın küre ödülünü alarak şöhreti için adım atmıştı.

Sandra Bullock daha sonra en iyi kadın oyuncularından biri haline gelmiştir. Bununla birlikte de dünyanın en çok kazanan kadınlarından ilk beşine girmeye hak kazanmıştır. Sandra Jesse adlı kişi ile beş yıl evli kaldıktan sonra iki bin on tarihinde evliliği sonlandırılmıştır. Aynı zamanda da evlat edindiği bir tane de çocuğu vardı. İsmi de Louis Bardo olmaktadır. Sandra Bullock hayatı ve filmleri hakkında bilmediğiniz ne varsa bu sitede yer almaktadır. Kendisi biraz çekingen bir bayandı. Kendini övmeyen ve çok fazla şık olmayı da sevmeyen bir bayandır. Sandranın en sevdiği renk de siyahtır. Şimdi de gelelim Sandra Bullock adlı kişinin yer aldığı filmleri yazmaya.

Yer aldığı filmler şunlardır. Speed the net a time to kill the blinde side cresh gravity the heat ve the oroposal. Hatta bu dizilerin bir kaçında cda başrol oynamıştır. The blinde sis-de adlı dizi sayesinde de altın küre ödülünü kazanmıştır. Sandra Bullock girişimci bir ruhu vardı. Sandra Bullock oyunculuk konusunda çok hevesli oldu ve sonunda da başarılı olmuştur. Sandra Bullock henüz tanımıyorsanız bu sitedeki yazıyı okumanızı tavsiye ederim. Hem de resimlere de bakabilirsiniz. Ya da sosyal medya hesaplarında da bu ünlü bayanı takip edebilir ve paylaşımlardan da haberdar olabilirsiniz bu sayede. Hayranları bu ünlü bayanı sürekli takip etmekte ve her paylaşımlarda da Sandra Bullock görürler. Sizlerde takip edebilirsiniz.

Sandra Bullock çok sevecen ve işinde de çok çalışkan olması ile dünyaca çok takdir edilen bir bayan olmuştur. Sandra Bullock iki bin on beş tarihinde oscar ödülünü alan bir ilişki yaşamıştı. Sevgilisi ise daha sonra belli oldu. Sevgilisi fotoğrafçı olan Bryan Randell olmaktaydı. Sandra Bullock ile birliktelik yaşıyordu. Sandra ve Bryan Lousin beşinci yaş doğum gününde tanışmışlardı. Sonra bu çift birbirlerine yakınlaştılar. Bryan Randalin gençlik yılları biraz hareketli ve karanlık geçmiştir. Yani Bryan Randel genç zamanında uyuşturucu kullanmış ve bağımlı olmuştu. Bryan Randal hem uyuşturucu hem de alkolü çok fazla kullanıyordu.

Sandra Bullock eski eşi Jesse James bir porno yıldızıyla aldatmıştı. Ünlü Sandra Bullock bunu öğrenince yıkılmıştı. Sandra Bullock bir çok filmde yer aldığı ve bu filmler ile çok fazla başarılar elde eden bir kadın oyuncuydu. Hem başarısıyla ve hem de karakterıyle çok takdir ediliyordu. Oyunculuğu, duruşu ve karakteri ile de çok kıskanılan bir oyuncuydu. Sandra Bullock yer aldığı filmlerde ayrıca unutulmadı kesinlikle. Sandra Bullock iki bin yedi tarihinde beyaz perde de bulunmuştu. Yeni film ile çok ilgi görmüş ve gişede de çok beğeni kazanmıştır. Sandra Bullock ile yer alan oyuncu kadrosu bile çok heyecan katmıştı filme. Film adı da Oceans adlı bir film baya bir ilgi görerek Sandra Bullock da en iyi kadın oyunculardan biri olarak seçilmişti.

Sandra Bullock Hayatı ve Filmleri Resimleri

 

Author

Share