Şahin Moda Evi 2014 Gelinlik Modelleri

Author

Categories

Share

1999 yılında bir aile şirketi olarak sektörde yerini alan Şahin Modaevi, teknolojik ve görsel yenilikleri takip ederek müşterilerine en güzelini sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Şahin Modaevi markalaşma yolunda hızla ilerlerken, çizgilerindeki ve kalitesindeki farklılıklarla uluslararası alanda adını duyurma çabasındadır.

Mutlak müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu modaevinde profesyonel ekibiyle ‘’ her modelin bir ruhu olduğu’’na inanarak, bu ruhu müşterinin kimliğiyle bütünleştirmeye çalışan; kalite ve disiplinin güven oluşumunda etkin kriterler olduğunun bilincinde bir yönetim anlayışıyla Şahin Modaevinin hedefi her zaman mükemmele ulaşmak olmuştur. Bunun içinde firmada hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Böylesine özel bir ekibin çalışmalarında, zarif, şık, ‘’güzeli daha güzel’’, ‘’ kadını daha kadın’’ hissettirecek modeller üzerinde, modern ve klasik çizgilerin ahenkle bütünleştirilerek işlenişi, Şahin Modaevine has özel bir çizgi yaratarak kendini göstermektedir.

Tüm gelin adayları ‘’düğün günlerinde’’ kendilerini prenses gibi hissedecekleri bir modeli , kendi tarzları ile bütünleştirip her yönüyle tüm dünyaya mutluluk mesajı verirken modacılardan destek almak isterler. İşte tam da o noktada Şahin Modaevi farklılıklarıyla devreye girmektedir.

Vitrinlerdeki modeller az çok firma ve ustaları hakkında bilgi verir, fakat gelin adayları Şahin Modaevine geldiklerinde hayallerindeki modelin, modaevinin ustalarının sihirli parmaklarında şekillenerek gönüllerindekinin daha da fazlasına ulaşma şansına erişeceklerdir.

Şahin Modaevi müşterisine hizmet verirken gelin adaylarına model seçiminde düğünün yapılacağı yere, mevsime, düğünün konseptine göre danışmanlık hizmeti verirken, gelin adayının vücut ölçüleri, burcu, aile yapısı v.b. etkenleri de göz önünde bulundurarak gelin adayının düşünüp de kelimelere aktaramadığı detayları da ortaya çıkarıp hayallerindeki gelinliğe ulaşmasına yardımcı olur.

Şahin Moda koleksiyonlarını hazırlarken dünya modasını takip ederek bu yılki modellerinde pliseli kumaşlar, cappicino renkler, koyu renk kristal taşlar kullanarak çizgisine ayrı bir hava katarken , drapeli modellere de yer vermiştir.

 

 

Author

Share