Saffet Ulusoy ve Özlem Avşar Muhteşem Bir Düğünle Evlendi | Hanımların Dünyası

loading...

Saffet Ulusoy ve Özlem Avşar Muhteşem Bir Düğünle Evlendi

Saffet Ulusoy ve Özlem Avşar Muhteşem Bir Düğünle Evlendi

Futbol federasyonu eski başkanı Haluk Ulusoy’un oğlu Saffet Ulusoy ile Özlem Avşar, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen düğünle dünya evine girdi.

Torun Saffet Bey, aynı adı aldığı dedesi Saffet Ulusoy’un vefatı üzerine evlilik törenlerini ertelemişti. 2 yıldır nişanlı olan çift, sonunda bu gece Çırağan Oteli’nde evlendi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan nikahta şahitlik yaptı. Çiftin nikahını, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Nikah şahitliğini ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal yaptı. Düğüne, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Enerji veTabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın yanı sıra İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, şarkıcı Orhan Gencebay, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in eşi FulyaTerim, Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, A Milli Futbol Takımı Antrenörü Okan Buruk ve eski futbolculardan Tugay Kerimoğlu, eski basketbolcu İbrahim Kutluay, Özge Ulusoy’un da aralarında bulunduğu iş, sanat ve spor dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

https://p.twimg.com/AtNZoA9CQAAPL3m.jpg

pic.twitter.com/BSYYcyhW

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb