Saç Uzatma Teknikleri | Hanımların Dünyası

loading...

Saç Uzatma Teknikleri

Saç Uzatma Teknikleri

Saç Uzatma Teknikleri

sac-uzatma-yontemleri

Saç uzatma teknikleri açısından bir çok yöntem ve destekleyici kür uygulamaları bulunmaktadır. Bunların en başında saç uzatmanın bayanlara veya erkeklere kazandıracağı etkiler nelerdir bu konuyu ele alalım. Saç kişinin yüz görünümünü istediği şekle sokabilmesin de ne önemli rolü oynayan unsurlardandır. Bu konuda yapılacak bir çok model saçlarınızın şekillendirilmesi ile yüzünüzün de istenilen şıklığı elde etmesine yardımcı olacaktır. Saçlarınızın kısa yüzünüzü örtmeyen bir uzunlukta olduğunda tamamen yüz hatlarınız ortaya çıkarken perçem veya yanlardan salacağınız saç tutamları yüzünüzde farklı açılardan yansıyan görüntüler vererek istediğiniz görünümü kazanmanızda rol oynayacaktır.

sac-uzatma-yontemleri

Özellikle bayanların saç uzatma konusundaki uğraşıları uzun zaman alarak bazen istedikleri sonuçları elde ederken bazen de zaman geçse de istedikleri uzunluğu elde edememeleri depresif sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle Saç uzatma teknikleri olarak kullanacağınız yöntemlerin en başında yer alan sabır bir kere bünyenizde yer alması ve bunu kullanmanız sizin için önemli bir olgu olacaktır. Saç uzatma teknikleri açısından ilk olarak saçlarınıza parlak ve bakımlı hal alamasın da yardımcı olacak kür lavanta yağı ile oluşturacağınız bir karışım olacaktır. Üç damla lavanta yağı Biberiye yağı Jojoba yağı Sedir ağacı yağı Kekik yağı Bir kap içerisinde iyice karıştırdıktan sonra kısık durmadaki ocakta iyice ısıtarak saçlarınızın dip kısmalarına ve saç derinize uygulama yapmanız gerekmektedir.

sac-uzatma-yontemi

Saç uzatma teknikleri olarak yapacağınız uygulama saçlarınıza parlak bir görünüm kazandırırken aynı zamanda bakımını sağlayacağından kısa sürede saçlarınızda değişimi fark edeceksiniz. Çünkü saçların uzaması yapacağınız bakıma bağlı olarak ilerleme sağlamaktadır. Bakımlı saçlar daha çabuk uzadığından bu yapmış olduğunuz karışımı sık sık kullanmanız saçlarınızı en kısa sürede uzayarak istediğiniz boyuta gelmesinde önemli rol oynayacaktır. Sizlerinde bildiği gibi yaz aylarında saçlar daha hızlı büyümektedir. Özellikle güneşten aldığı vitaminler ve sıklıkla su ile temas etmesi sonucu saç diplerinin kendini sürekli bakımlı hissetmesi uzamasını etkilemektedir. Saç uzatma teknikleri aşamasında bir diğer yöntem ise yumurta akı ile yapılan karışım olmaktadır. Gerekli malzemeler olarak sadece yumurta akı yeterli olmaktadır.

sac-uzatma-yontemi

Saç uzatma teknikleri açısından uygulayacağınız yumurta akı yöntemi basit ve olumlu sonuç alma açısından etkili bir yöntem olarak sıkça kullanılmaktadır. Bunun için yumurta akını saçlarınıza sürdükten sonra hava almayacak şekilde streç film ile sarmanız gerekecektir. Sarma işleminden sonra birkaç saat bekledikten sonra saçlarınızı ılık su ile temizlemeniz saç bakımı konusunda yapabileceğiniz basit yöntemlerden olmaktadır. Saç uzatma teknikleri olarak kullanılan bu tür kür uygulaması yanında hiçte uğraşı gerektirmeyen en önemli yöntem hem sizin sağlığınız açısından hem de saçlarınızın hızlı uzaması bakımından önemli olan su tüketimi saçlarınız uzamasının yanında metabolizmanız açısından fayda sağlayarak normal yaşamınızda ada önemli rol oynamaktadır. Bunun yanında saç diplerinizin sürekli hava alması da uzaması açısından önemli bir faktör olarak Saç uzatma teknikleri açısından etkili olmaktadır. Bunun için saçlarınızı sık sık taramanız yeterli olacaktır.

sac-uzatma-teknikleri-hakkinda-bilgiler

Saç Uzatma Teknikleri Resimleri

sac-uzatma-teknikleri-hakkinda-bilgisac-uzatma-teknikleri-hakkindasac-uzatma-teknikleri-hakkindasac-uzatma-teknikleri-bilgisac-uzatma-tekniklerisac-uzatmasac-uzatma-tekniklerisac-uzatmasac-uzatma-teknigisac-uzatma-teknigi

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb