Saç Boya Markaları | Hanımların Dünyası

loading...

Saç Boya Markaları

Saç Boya Markaları

Saç Boya Markaları

Kadınların saç bakımı ile alakalı eskiye nazaran hem daha kullanışlı hem de evde uygulaması son derece kolay olan ürünler piyasaya çıktı. Bu ürünlerin başında saç boyaları geliyor. Artık kuaförlere bir aylık mutfak masrafınızı yatırmadan da güzelleşmeniz mümkün. Fakat saç boyamanın da bazı kuralları vardır. Örneğin simsiyah saçınızı civciv sarısı yapamazsınız. Bunun için kuaföre gitmek şarttır. Fakat daha kolay saç boyamaları için saç boya markalarının evde kullanılabilme özelliği taşıyan ürünleri ile birlikte satılması büyük incelik. L’Oréal Paris Yıllardır ülkemizde satışı gerçekleştirilen bu ürün son derece kaliteli ve kullanışlı marka. Boya içerisinde çeşitli vitamin ve mineraller mevcut. Bu da saçlarınızı yıpratmadan besleyerek boyadığının bir kanıtıdır. L’ Oréal’ in her renk boyasını bulmak mümkün. Üstelik her saç tipine uygun farklı ürünleri de var. Yapmanız gereken saçınızın cinsine göre bir renk tercih etmek. Boya içerisinde saç bakım ürünü de mevcut. Ürünün en çarpıcı renkleri sarılar ve çikolata kahve tonları. Eğer açık tenli biri iseniz mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Garnier Saç Boyası Garnier hayatımıza gireli çok uzun zaman olmamasına rağmen kadınlar tarafından çok fazla beğenilen bir saç boya markası. Ürün bu sevgi ve ilgiye layık kalabilmek adına her gün farklı bir ürün ortaya koyuyor. En son ortaya koyduğu ürün ise Garnier Olia. Saçlarınızdaki değişime tanıklık edeceksiniz. Ürün içerisinde amonyak bulunmaması saç derisini koruyor. Bu sayede saç deriniz kurumuyor ve kimyasaldan dolayı zedelenmiyor. İçeriğinde doğal çiçek yağları var. Saçlarınızı boyarken bakım da yapmış oluyorsunuz. Saçlarınızın normalden daha hacimli ve parlak görünmesi için ürünü bir kere kullanmanızda fayda var.

Color & Soin Saç Boyası Daha önce marketlerde ya da kuaförlerde görmediğiniz bu saç boyası diğerlerine oranla biraz daha pahalı bir ürün. Özelliği ise içinde gizli. Her türlü saç rengi tonlarını bünyesinde barındıran markanın en büyük özelliği içinde paraben, resorsinol ve amonyak bulundurmaması. Ürün tamamen bitki özlerinden oluşuyor. Bu da saçlarınızı normal saç boyalarından iki kat daha fazla koruyor. Üstelik saçınızın renginin daha canlı ve parlak görünmesini de sağlıyor. Ürünü kullanırken saçlarınızın kuru olmasına özen gösterin. Boyayı en az üç dakika fiksatörü ile birlikte sallayın ki iyice karışsın. Normal saçlarda yirmi dakika, kalın telli saçlarda yarım saat ve beyaz telli saçları kapatmak için azami kırk dakika bekletilmesi kafi.

Cameleo Erkek Saç Boyası Kadınlar için olduğu kadar erkekler içinde uygun saç bakım ürünleri mevcut. Bu ürünlerin içinde en çok rağbet gören bakım ürünleri saç boyaları. Zira kadınlar gibi erkekler de saçlarının beyaz görüntüsünden hoşlanmıyor. Ürün saçları boyarken hem hacim veriyor hem de saçları besleyip parlak bir görüntü sağlıyor. Ürünün kahve tonları ile siyah tonları mevcut. Üstelik tıpkı kadınların saç boyaları gibi içinden eldiven, saç bakım ürünü de çıkıyor. Ürün oldukça ucuz.

Koleston Saç Boyası Koleston en iyi saç boyalarından bir tanesi olmakla birlikte fiyatı da son derece uygun bir saç boyasıdır. Ürünün her renk tonunu marketlerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Üstelik uygulaması da son derece basit bir üründür. Eğer saçlarında çılgın renkler düşünüyorsanız bu renkleri Koleston ile bulmanız mümkün. Saç boya markaları içinde severek kullanabileceğiniz harika bir boya. Ürün içerisinden bir adet boya, bir çift eldiven, bir saç bakım ürünü ve bir de boya ile karıştırarak kullanabileceğiniz sıvı ürünü bulunuyor. Boya etkileşimi yarım saç içinde gerçekleşiyor. Saçlarınız açık renk ve siz koyu renk istiyorsanız kırk dakika bekletebilirsiniz.

İgora Royal Saç Boyası İgora genellikle kuaförlerin kullandığı saç boyası markasıdır. Saç boya markaları içinde fiyat olarak en uygun olanlardan bir tanesidir. Numaraları fazla ve her renk tonunu içeriyor olması, kuaförlerin ilk tercihi olmasını sağlıyor. Üstelik ürün ucuz olmasına rağmen oldukça kaliteli. Saçlarınızı evde boyamayı beceremiyorsanız kuaföre gitmeniz kaçınılmaz. Kuaförde yapılan saç boyasının arkasından saçlarınıza bakım yaptırabilir ve fön çektirebilirsiniz. Böylece boyanın saçınızda nasıl durduğunu da kontrol etmiş olacaksınız. Biraz maliyetli olsa da buna değecektir. Ayrıca koyu saçlarınızı açtırmak istiyorsanız bunun için uzman bir ele ihtiyacınız olacak.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb