Saadet Işıl Aksoy ile Pamir Kıraner Düğünü | Hanımların Dünyası

loading...

Saadet Işıl Aksoy ile Pamir Kıraner Düğünü

Saadet Işıl Aksoy ile Pamir Kıraner Düğünü

Geçtiğimiz aralık ayında sessiz sedasız evlenen Saadet Işıl Aksoy ve Pamir Kıraner, önceki akşam Boğaz kıyısında düğün yaptı.

GEÇEN yılın aralık ayında Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde nikâh masasına oturan oyuncu Saadet Işıl Aksoy ile Pamir Kıraner’in rötarlı düğününe önceki akşam Boğaz kıyısındaki Çubuklu 29 ev sahipliği yaptı. Düğün törenine çiftin yakın dostları ile aile fertlerinin yanı sıra sanat dünyasından da çok sayıda ünlü isim katıldı.

DARTH VADER HAYRANI DAMAT

Saadet Işıl Aksoy ve Pamir Kıraner, 2010 yılında evlenen Begüm Kütük-Erdil Yaşaroğlu çifti gibi davetlilerin karşısına dünyaca ünlü film serisi “Star Wars”un müziği “The Imperial March” eşliğinde çıktı. Erdil Yaşaroğlu salona ışın kılıcıyla gelmiş, bu durumCem Yılmaz’ın stand-up şovlarına da konu olmuştu.

Pamir Kıraner ise smokinine film serisinin kötü karakteri Darth Vader’ın broşunu takmayı tercih etti. Kıraner, düğüne katılan arkadaşları için de birer “Star Wars” karakteri belirlediğini ve her birine bu karakterlerin broşlarını taktığını söyledi. Düğünde Asım Can Gündüz sahneye çıktı.

Saadet Işıl Aksoy, modacı Cengiz Abazoğlu’nun imzasını taşıyan sade bir gelinlik giydi.

Düğünden fotoğraflar, konuklar tarafından Instagram’da paylaşıldı.

Saadet Işıl Aksoy ve Pamir Kıraner’ih sıkıca sarılarak öpüştüğü fotoğraf, en çok beğenilen kare oldu.

Gelin ağladı

Saadet Işıl Aksoy, merasim sırasında eşi Pamir Kıraner için yazdığı metni okudu. Duygusal anlar yaşayan ünlü oyuncu, gözyaşlarına engel olamadı.

Balayı yok

Saadet Işıl Aksoy ve Pamir Kıraner, yoğun işleri nedeniyle balayı için plan yapmadıklarını söyledi.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb