Rüzgarlı Günde Kullanacağınız Etkili Saç Modelleri

Author

Categories

Share

Rüzgarlı Günde Kullanacağınız Etkili Saç Modelleri

 

Serin, rüzgarlı, yağışlı havalarda uygun saç modeli yapmak için alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz gerekir. Özellikle rüzgarlı havalarda saçınızın dağılması ve sizi zor durumda bırakmasını istemezsiniz. Bunun dışında yağmurda eklenince saçlarınızın evdeki güzel halini kaybetmesini asla istemezsiniz. Bunun içinde rüzgarda kullanacağınız etkili saç modellerinden sizlerle paylaşma istedik.

Rüzgarda bozulmadan kullanabileceğiniz en iyi saç modellerinden biri örgü saç modelleridir. Örgü saç modelleri arasında da günlü kullanabileceğiniz çok farklı ve şık modeller bulunmaktadır. Üstteki galerimizden de fikir alacağınız örgü saç modelleri vardır. Özellikle 2 ve 4’üncü saç modelleri sizi şık gösterecektir.

Bu modeller dışında da alternatif olacak diğer modeller ise at kuyruğu saç modelidir. At kuyruğu saç modelini çok demode buluyorsanız aslında farklı şekillerde bağlayarak daha şık bir at kuyruğu modeli yapmış olabilirsiniz. Tıpkı aşağıdaki resimlerdeki gibi.

Son saç modelimiz ise rüzgar ne kadar eserse essin sağlam kalacak saç modeli topuzdur. Rüzgarlı havada dışarıya çıkmak zorunda kalıyorsanız sıkı bir topuz yapıp, toklarla sabitleştirdiğiniz takdirde bozulmadan rahatlıkla dışarı çıkmanız mümkündür. Hatta saç spreyi ya da jöle ile saçınızın bozulmasını engelleyebilirsiniz.

Author

Share