Ruj Nasıl Seçilmelidir

Author

Categories

Share

Ruj Nasıl Seçilmelidir

 

Bayanların makyajlarının tamamlayıcısı olarak bilinen ve dudakların ön plana çıkmasını sağlayan rujlar, bayanlar tarafından en sevilen ve sık kullanılan makyaj ürünlerinden olmaktadır. Ruj alırken dikkat etmeniz gereken nokta moda trendleri olan rujları değil kendi cilt tonunuza ve kendinize yakışan ruj renklerini tercih etmeniz gerekmektedir. Makyajlı olduğunuzda yaptığınız makyaja uygun rujlar kullanabilirsiniz. Ama cildinizde hiçbir makyaj yok iken kullandığınız rujlar dudaklarınızın ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Ruj alırken ve seçerken dikkat etmeniz gereken nokta cildinizde hiç makyaj yok iken alacağınız ruju sürün ve size yakışıp yakışmadığına karar verin. Bayanların son yıllarda farklı renk ruj kullanmaları en moda trendler arasında yer almaktadır. Yaptığınız makyaja uygun olarak istediğiniz renk ruju rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alacağınız rujun günlük hayatta ve özel davetlerde rahat kullanmak için dudak renginizden bir iki ton koyu rengini tercih etmenizde yarar vardır. Hafif bir makyaj ve kullandığınız ruj sayesinde yüzünüze renk katabilirsiniz.

Yıllardır makyaj ürünlerin içerisinde bayanların vazgeçemedikleri renklerden olan kırmızı rujlar olmaktadır. Kırmızının her tonu bayanların hepsine yaptıkları makyajlarına uygun olarak uyum sağlamaktadır. Ruj kullanmadan önce dudaklarınızda kalıcılığını sağlamak için dudak kalemi ile dudak çevrenize sürmeniz ardından aynı renk tonuna ait ruj kullanmanız gerekmektedir. Size yakışan ve yaptığınız makyaja uyum sağlayan rujunuz ile mükemmel bir görünüm kazanabilirsiniz.

Ruj Nasıl Seçilmelidir Resimleri

Author

Share